| 🥇 |
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców - Gorzów Wielkopolski |
75.21% | 19 |
84.42% | 19 |
93.11% | 19 |
| 🥈 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego - Gorzów Wielkopolski |
69.33% | 52 |
84.15% | 52 |
94.33% | 51 |
| 🥉 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Żary |
73.84% | 38 |
78.84% | 38 |
87.72% | 36 |
| 4. |
Społeczna Szkoła Podstawowa - Żary |
69.04% | 76 |
80.74% | 76 |
89.36% | 72 |
| 5. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House - Sława |
70.33% | 6 |
71.33% | 6 |
92% | 5 |
| 6. |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika - Zielona Góra |
63.31% | 103 |
74.25% | 103 |
83.82% | 82 |
| 7. |
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Przedszkolym - Zielona Góra |
64.81% | 77 |
73.77% | 77 |
79.87% | 70 |
| 8. |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Świebodzin |
66.67% | 9 |
76.89% | 9 |
74.25% | 8 |
| 9. |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia - Zielona Góra |
60.62% | 13 |
82.15% | 13 |
73.46% | 13 |
| 10. |
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Samodzielnego Koła Terenowego nr 156 - Zielona Góra |
61% | 14 |
66% | 14 |
88.43% | 14 |
| 11. |
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów - Gorzów Wielkopolski |
66.96% | 48 |
66.25% | 48 |
81.73% | 49 |
| 12. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta - Bledzew |
60.22% | 18 |
58.22% | 18 |
96.33% | 3 |
| 13. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Białków |
62.31% | 32 |
56% | 32 |
96.25% | 4 |
| 14. |
Szkoła Podstawowa Pro Novo - Bogaczów |
63.5% | 10 |
65.2% | 10 |
85.8% | 10 |
| 15. |
Szkoła Podstawowa - Konradowo |
57.38% | 8 |
86.5% | 8 |
70.38% | 8 |
| 16. |
Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym - Gorzów Wielkopolski |
71.16% | 19 |
52.63% | 19 |
88.68% | 19 |
| 17. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy - Łęknica |
57.14% | 43 |
74.05% | 43 |
81.25% | 32 |
| 18. |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Zielona Góra |
60.69% | 197 |
70.23% | 197 |
80.65% | 176 |
| 19. |
Szkoła Podstawowa nr 15 - Gorzów Wielkopolski |
64.05% | 103 |
65.4% | 103 |
81.88% | 93 |
| 20. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy - Zielona Góra |
59.82% | 91 |
64.88% | 91 |
83.65% | 91 |
| 21. |
Szkoła Podstawowa nr 6 - Gorzów Wielkopolski |
65.89% | 61 |
68.79% | 61 |
70.05% | 62 |
| 22. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Kostrzyna Nad Odrą - Kostrzyn nad Odrą |
64.81% | 53 |
64.45% | 53 |
75.15% | 53 |
| 23. |
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego - Zielona Góra |
60.6% | 179 |
66.08% | 179 |
77.35% | 139 |
| 24. |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza - Kłodawa |
66.76% | 90 |
60.31% | 90 |
75.77% | 87 |
| 25. |
Szkoła Podstawowa nr 29 - Zielona Góra |
51.42% | 24 |
65% | 24 |
85.61% | 18 |
| 26. |
Szkoła Podstawowa nr 2 - Zielona Góra |
59.06% | 72 |
64.11% | 72 |
78.34% | 61 |
| 27. |
Szkoła Podstawowa - Wawrów |
67% | 33 |
60.61% | 33 |
73.44% | 34 |
| 28. |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Władysława Broniewskiego - Zielona Góra |
64.09% | 44 |
62.91% | 44 |
73.8% | 45 |
| 29. |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Płoty |
64.67% | 3 |
70.67% | 3 |
65% | 3 |
| 30. |
Szkoła Podstawowa nr 13 - Zielona Góra |
58.95% | 37 |
66.27% | 37 |
73.83% | 41 |
| 31. |
Szkoła Podstawowa nr 5 - Zielona Góra |
59.66% | 61 |
62.56% | 61 |
76.44% | 61 |
| 32. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka - Żary |
67.62% | 47 |
62.13% | 47 |
68.89% | 27 |
| 33. |
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Orląt Lwowskich - Gorzów Wielkopolski |
64.47% | 110 |
60.25% | 110 |
73.25% | 109 |
| 34. |
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn - Zielona Góra |
54.25% | 16 |
56.25% | 16 |
86.77% | 13 |
| 35. |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego - Świebodzin |
66.26% | 151 |
60.32% | 151 |
70.28% | 154 |
| 36. |
Szkoła Podstawowa - Deszczno |
66.95% | 76 |
61.32% | 76 |
68.33% | 73 |
| 37. |
Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori - Gorzów Wielkopolski |
52.27% | 11 |
64.73% | 11 |
79.6% | 10 |
| 38. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie - Krosno Odrzańskie |
57.86% | 21 |
55.43% | 21 |
82.33% | 3 |
| 39. |
Szkoła Podstawowa - Czarnowice |
64.47% | 34 |
53.76% | 34 |
77.36% | 11 |
| 40. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - Międzylesie |
60.33% | 21 |
62.48% | 21 |
71.1% | 21 |
| 41. |
Szkoła Podstawowa nr 1 - Lubsko |
56.21% | 71 |
61.92% | 71 |
75.73% | 59 |
| 42. |
Społeczna Szkoła Muzyczna I Stopnia - Słubice |
64.44% | 9 |
57.78% | 9 |
71.22% | 9 |
| 43. |
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi - Gorzów Wielkopolski |
59.41% | 66 |
61.27% | 66 |
72.74% | 66 |
| 44. |
Katolicka Szkoła Podstawowa - Zielona Góra |
62.26% | 27 |
57.78% | 27 |
73.04% | 27 |
| 45. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania - Witnica |
68.72% | 36 |
61.78% | 36 |
62.28% | 36 |
| 46. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi - Kostrzyn nad Odrą |
62.9% | 69 |
63.77% | 69 |
65.45% | 71 |
| 47. |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza - Zielona Góra |
56.2% | 109 |
58.94% | 109 |
76.76% | 93 |
| 48. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego - Nowogród Bobrzański |
55.96% | 48 |
59.92% | 48 |
75.08% | 48 |
| 49. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego - Drezdenko |
58.44% | 79 |
58.18% | 79 |
73.95% | 78 |
| 50. |
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II - Smardzewo |
67.71% | 14 |
55.43% | 14 |
67.14% | 14 |