Wyniki egzaminu maturalnego 2022 z języka niemieckiego | woj. Łódzkie
Wyniki matur z języka niemieckiego w 2022 roku w województwie łódzkim - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym z podziałem na powiaty. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół pod kątem wyników z języka niemieckiego.
woj. Łódzkie
Śr. wynik 53%
Zdawalność 82%
Śr. wynik rozszerzony 52%
Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2022 z języka niemieckiego | woj. Łódzkie
| Miejsce | Placówka | Podstawowy | Rozszerzony | |
|---|---|---|---|---|
| Zdawalność | Śr. wynik | Śr. wynik | ||
| 🥇 | Liceum Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata - Łódź | 100% | 99% | 83.67% |
| 🥈 | XXI Liceum im. Bolesława Prusa - Łódź | 100% | 98% | 71.67% |
| 🥉 | Liceum Politechniki Łódzkiej - Łódź | 100% | 87% | 82% |
| 4. | VIII Liceum im. Adama Asnyka - Łódź | 100% | 90.4% | 70.44% |
| 5. | I Liceum im. gen. J. H. Dąbrowskiego - Kutno | 100% | 89% | 62.67% |
| 6. | Liceum Salezjańskie im. Księdza Bosko - Łódź | 100% | 87% | 62.25% |
| 7. | XXXII Liceum im. Haliny Poświatowskiej - Łódź | 100% | 71% | 78% |
| 8. | I Liceum im. Kazimierza Jagiellończyka - Sieradz | 100% | 83% | 65.6% |
| 9. | XXVI Liceum im. K. K. Baczyńskiego - Łódź | 100% | 83% | 58% |
| 10. | I Liceum im. Jarosława Dąbrowskiego - Tomaszów Mazowiecki | 100% | 70% | 66.4% |
| 11. | I Liceum im. Jedrzeja Śniadeckiego - Pabianice | 100% | 68% | 63.6% |
| 12. | III Liceum im. Juliusza Słowackiego - Piotrków Trybunalski | 100% | 69% | 57.33% |
| 13. | Liceum im. Jana Pawła II - Kleszczów | 100% | 65% | 61% |
| 14. | Technikum nr 2 - Łęczyca | 100% | 62.67% | 61% |
| 15. | Publiczne Zaoczne Liceum dla Dorosłych Cosinus - Łódź | 100% | 44% | 77.33% |
| 16. | Liceum im. Marii Konopnickiej - Poddębice | 88.89% | 51.78% | 69% |
| 17. | II Liceum im. Stefana Żeromskiego - Tomaszów Mazowiecki | 100% | 67.6% | 51% |
| 18. | I Liceum im. M. Kopernika - Łódź | 100% | 65.33% | 52.5% |
| 19. | I Liceum im. Kazimierza Wielkiego - Zduńska Wola | 100% | 68% | 46.67% |
| 20. | II Liceum im. Jana Pawła II - Zduńska Wola | 83.33% | 64% | 47.6% |
| 21. | Liceum Thomas - Tomaszów Mazowiecki | 100% | 66.5% | 45% |
| 22. | Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Rawa Mazowiecka | 100% | 56% | 50.67% |
| 23. | I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Ozorków | 100% | 62% | 43% |
| 24. | II Liceum im. Janusza Korczaka - Wieluń | 100% | 50.5% | 43.33% |
| 25. | XLIV Liceum - Łódź | 25% | 38.5% | 53% |
| 26. | IV Liceum - Łowicz | 100% | 51% | 36.67% |
| 27. | Technikum nr 17 - Łódź | 100% | 57.33% | 18% |
| 28. | Technikum nr 1 - Łódź | 100% | 36% | 38% |
| 29. | Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Piotrków Trybunalski | 100% | 45.33% | 26% |
| 30. | Technikum w ZS nr 1 - Wieluń | 76.92% | 40.92% | 21.5% |
| 31. | Technikum nr 2 - Tomaszów Mazowiecki | 68.75% | 38.63% | 20.86% |
| 32. | IV Liceum - Bełchatów | 50% | 38% | 19% |
| 33. | Technikum nr 1 - Tomaszów Mazowiecki | 62.5% | 31.25% | 14.67% |
Powiaty
| Powiat | Podstawowy | Rozszerzony | |
|---|---|---|---|
| zdawalność | Śr. wynik | Śr. wynik | |
| bełchatowski | 66.67% | 50.62% | 53.8% |
| kutnowski | 100% | 72% | – |
| łęczycki | 85.71% | 53.14% | – |
| Łódź | 90.43% | 68.06% | 59.94% |
| łowicki | 83.33% | 57.33% | – |
| opoczyński | 83.33% | 47.33% | – |
| pabianicki | 58.33% | 42.67% | 54.75% |
| pajęczański | 75% | 43.75% | – |
| Piotrków Trybunalski | 93.33% | 54.4% | 41.8% |
| poddębicki | 88.89% | 51.78% | – |
| radomszczański | 66.67% | 39.41% | 42.67% |
| rawski | 85.71% | 48.57% | – |
| sieradzki | 100% | 57.25% | 61% |
| Skierniewice | 88.89% | 70.44% | – |
| tomaszowski | 78.72% | 46.38% | 34.61% |
| wieluński | 85.71% | 41.9% | 32.21% |
| wieruszowski | 36.36% | 30.55% | – |
| zduńskowolski | 83.33% | 52% | 45.56% |
| zgierski | 66.67% | 39.5% | 40.8% |