Wyniki egzaminu maturalnego 2024 z języka niemieckiego | woj. Lubuskie
Wyniki matur z języka niemieckiego w 2024 roku w województwie lubuskim - zestawienie oparte na oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Prezentujemy średni wynik oraz zdawalność na poziomie podstawowym i rozszerzonym z podziałem na powiaty. Znajdziesz tu również zestawienie najlepszych szkół pod kątem wyników z języka niemieckiego.
woj. Lubuskie
Śr. wynik 53.18%
Zdawalność 87.87%
Śr. wynik rozszerzony 52.01%
Najlepsze szkoły ponadpodstawowe według wyników egzaminu maturalnego 2024 z języka niemieckiego | woj. Lubuskie
| Miejsce | Placówka | Podstawowy | Rozszerzony | |
|---|---|---|---|---|
| Zdawalność | Śr. wynik | Śr. wynik | ||
| 🥇 | Społeczne Liceum - Żary | 100% | 91.5% | 87.25% |
| 🥈 | V Liceum im. Krzysztofa Kieślowskiego - Zielona Góra | 100% | 82.6% | 78.6% |
| 🥉 | I Liceum im. Tadeusza Kościuszki - Gorzów Wielkopolski | 100% | 78.73% | 79.75% |
| 4. | II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Gorzów Wielkopolski | 100% | 76% | 80.56% |
| 5. | IV Liceum im. Tadeusza Kotarbińskiego - Gorzów Wielkopolski | 100% | 85.25% | 69.08% |
| 6. | Liceum - Kostrzyn nad Odrą | 100% | 78.75% | 74.8% |
| 7. | I Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana - Wschowa | 100% | 82% | 67.5% |
| 8. | IV Liceum im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego - Zielona Góra | 100% | 80% | 68.33% |
| 9. | Katolickie Liceum im. Jana Pawła II - Żary | 100% | 80.5% | 58.5% |
| 10. | Liceum im. rotmistrza Witolda Pileckiego - Sulechów | 88.89% | 68.22% | 70.67% |
| 11. | I Liceum im. E. Dembowskiego - Zielona Góra | 100% | 71.43% | 53.8% |
| 12. | Liceum - Słubice | 100% | 62% | 62.17% |
| 13. | II Liceum Ekologiczne - Zielona Góra | 100% | 65.44% | 57.6% |
| 14. | Liceum im. Heliodora Święcickiego - Międzyrzecz | 100% | 61% | 53.75% |
| 15. | I Liceum im. Henryka Sienkiewicza - Świebodzin | 100% | 59.77% | 53.57% |
| 16. | Liceum im. Bolesława Chrobrego - Gubin | 85.71% | 56.86% | 55.5% |
| 17. | Liceum im. Macieja Rataja - Strzelce Krajeńskie | 90% | 50.1% | 62% |
| 18. | Technikum - Świebodzin | 88.89% | 50.17% | 59.75% |
| 19. | Technikum nr 3 - Gorzów Wielkopolski | 100% | 66.8% | 43% |
| 20. | Liceum dla Dorosłych Didasko - Świebodzin | 75% | 48.25% | 58.5% |
| 21. | VII Liceum - Zielona Góra | 100% | 45.83% | 58% |
| 22. | Zaoczne Liceum dla Dorosłych Cosinus Plus - Zielona Góra | 100% | 50.5% | 51.5% |
| 23. | Liceum - Rzepin | 86.67% | 49.8% | 44% |
| 24. | Technikum nr 1 - Żary | 100% | 44.75% | 45.5% |
| 25. | Technikum nr 1 - Zielona Góra | 91.67% | 55.42% | 33.5% |
| 26. | I Liceum im. B. Prusa - Żary | 100% | 55.83% | 32.5% |
| 27. | Edugorzów Liceum dla Dorosłych - Gorzów Wielkopolski | 100% | 72% | 15.75% |
| 28. | Liceum - Krosno Odrzańskie | 100% | 50.5% | 34.6% |
| 29. | I Liceum im. Stefana Żeromskiego - Lubsko | 80% | 36.2% | 47.33% |
| 30. | Technikum Leśne - Rogoziniec | 100% | 46.64% | 28.67% |
| 31. | I Liceum im. Adama Mickiewicza - Sulęcin | 100% | 47.13% | 28% |
| 32. | Technikum nr 3 - Zielona Góra | 100% | 43.5% | 28.33% |
| 33. | Technikum nr 1 im. St. Staszica - Międzyrzecz | 86.67% | 42.47% | 28% |
| 34. | Technikum nr 6 - Gorzów Wielkopolski | 100% | 44.25% | 25.5% |
| 35. | Technikum nr 4 - Gorzów Wielkopolski | 66.67% | 40% | 29% |
| 36. | Technikum nr 1 - Gubin | 100% | 50.33% | 18.14% |
| 37. | Technikum PBO - Zielona Góra | 33.33% | 23.33% | 16% |
Powiaty
| Powiat | Podstawowy | Rozszerzony | |
|---|---|---|---|
| zdawalność | Śr. wynik | Śr. wynik | |
| Gorzów Wielkopolski | 88.61% | 64.32% | 61% |
| gorzowski | 82.35% | 55.29% | 66.17% |
| krośnieński | 86.96% | 50.79% | 30.07% |
| międzyrzecki | 84.78% | 44.38% | 37.36% |
| nowosolski | 78.57% | 42.79% | 28% |
| słubicki | 87.1% | 47.77% | 50.18% |
| strzelecko-drezdenecki | 90.91% | 51.39% | 60.88% |
| sulęciński | 75% | 41.5% | 28% |
| świebodziński | 90.2% | 50.51% | 49.06% |
| wschowski | 66.67% | 61.33% | 67.5% |
| żagański | 85.71% | 46.71% | 27% |
| żarski | 85% | 45.63% | 53.38% |
| Zielona Góra | 90.91% | 56.18% | 55.71% |
| zielonogórski | 80% | 53.73% | 70.67% |