| 🥇 |
II Liceum im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Białystok |
71.9% | 100% |
86.2% | 99.6% |
93.5% | 99.2% |
| 🥈 |
I Liceum im. Adama Mickiewicza - Białystok |
73% | 100% |
81.7% | 100% |
92.9% | 100% |
| 🥉 |
III Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Białystok |
67% | 100% |
77.1% | 99.2% |
89.3% | 100% |
| 4. |
VI Liceum im. Króla Zygmunta Augusta - Białystok |
62% | 100% |
75.5% | 99.6% |
86.7% | 99.5% |
| 5. |
IV Liceum im. Cypriana Kamila Norwida - Białystok |
61% | 99.4% |
73.8% | 99% |
84.8% | 99.7% |
| 6. |
XI Liceum im. Rotmistrza Witolda Pileckiego - Białystok |
64.2% | 100% |
67.6% | 98.3% |
80.7% | 100% |
| 7. |
Technikum Elektryczne - Białystok |
50.2% | 99.2% |
74.8% | 100% |
82% | 99.6% |
| 8. |
VIII Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego - Białystok |
59.4% | 100% |
59.5% | 97% |
80.4% | 99.5% |
| 9. |
Technikum Handlowo-Ekonomiczne - Białystok |
60.3% | 99.2% |
52.3% | 79.1% |
67.8% | 96.6% |
| 10. |
XIV Liceum im. Ryszarda Kaczorowskiego - Białystok |
56.2% | 100% |
50.7% | 91.9% |
69.4% | 10% |
| 11. |
Technikum Mechaniczne - Białystok |
49.1% | 99.3% |
52.4% | 93.6% |
65% | 93.6% |
| 12. |
V Liceum im. Jana III Sobieskiego - Białystok |
51.2% | 98.6% |
43.3% | 75.7% |
66.4% | 95.5% |
| 13. |
Technikum Gastronomiczne - Białystok |
53.1% | 96.9% |
46% | 83.2% |
60.9% | 90.1% |
| 14. |
Technikum Budowlano - Geodezyjne - Białystok |
50.1% | 97.2% |
47.5% | 84.4% |
60% | 91.6% |
| 15. |
VII Liceum im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - Białystok |
51.8% | 100% |
37.3% | 71.2% |
64.4% | 91.8% |
| 16. |
IX Liceum - Białystok |
52% | 91.3% |
45.8% | 91.7% |
55.3% | 78.9% |
| 17. |
XIII Liceum - Białystok |
58.8% | 100% |
37% | 50% |
53% | 100% |
| 18. |
Technikum nr 4 - Białystok |
49.7% | 96.6% |
38.6% | 66.7% |
57.2% | 82.4% |
| 19. |
X Liceum im. Wisławy Szymborskiej - Białystok |
47.5% | 96% |
35.7% | 56% |
59.3% | 87% |
| 20. |
XVII Liceum - Białystok |
58.4% | 100% |
34.4% | 67.7% |
49.7% | 80% |
| 21. |
Liceum Integracyjne w ZSTiO - Białystok |
44.1% | 100% |
26% | 36.4% |
68% | 100% |
| 22. |
Technikum nr 6 - Białystok |
48.7% | 98.9% |
33% | 53.2% |
56% | 81% |
| 23. |
Technikum nr 2 - Białystok |
57.2% | 100% |
24.1% | 26.7% |
51.4% | 74.5% |
| 24. |
Technikum nr 3 im. gen. Władysława Andersa - Białystok |
50.5% | 100% |
30% | 36% |
45.6% | 77.1% |