| Technikum - Strzegom |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum - Ząbkowice Śląskie |
15 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kamienna Góra |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 3 - Dzierżoniów |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum - Lwówek Śląski |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jawor |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Polkowice |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chojnów |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Technikum nr 1 - Legnica |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gryfów Śląski |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Oborniki Śląskie |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Twardogóra |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chocianów |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oława |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Legnica |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Międzybórz |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzegom |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Oława |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Świdnica |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłodzko |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemieślnik - Świdnica |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
14 | 92.86% |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Syców |
9 | 88.89% |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
| Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
17 | 94.12% |
17 | 94.12% |
17 | 88.24% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Góra |
15 | 86.67% |
15 | 100% |
15 | 86.67% |
| Technikum im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
7 | 85.71% |
| Technikum - Trzebnica |
7 | 85.71% |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oleśnica |
10 | 80% |
10 | 70% |
10 | 70% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jelcz-Laskowice |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzelin |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Lubin |
6 | 66.67% |
5 | 80% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Środa Śląska |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żarów |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Emilii Plater - Zgorzelec |
2 | 100% |
3 | 33.33% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żmigród |
7 | 42.86% |
7 | 100% |
7 | 42.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
10 | 90% |
10 | 40% |
10 | 40% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
5 | 40% |
5 | 60% |
5 | 40% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
8 | 62.5% |
8 | 50% |
8 | 37.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 - Bolesławiec |
6 | 66.67% |
6 | 50% |
6 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie - Bielawa |
3 | 100% |
3 | 33.33% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kowary |
3 | 66.67% |
3 | 66.67% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
13 | 84.62% |
13 | 30.77% |
13 | 30.77% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Głogów |
4 | 50% |
4 | 75% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Bolesławiec |
4 | 75% |
4 | 25% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Licealnych i Zawodowych nr 2 - Jelenia Góra |
4 | 50% |
4 | 50% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wołów |
6 | 66.67% |
6 | 16.67% |
6 | 16.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Komisji Edukacji Narodowej - Brzeg Dolny |
3 | 66.67% |
3 | 0% |
3 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Wąsosz |
3 | 0% |
3 | 100% |
3 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rakowice Wielkie |
3 | 33.33% |
2 | 0% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Dzierżoniów |
2 | 50% |
2 | 0% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
2 | 0% |
2 | 100% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Staszica - Nowa Ruda |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Przemków |
1 | 100% |
1 | 0% |
1 | 0% |