| Technikum - Biedrzychowice |
33 | 100% |
33 | 100% |
33 | 100% |
| Technikum nr 2 - Lubin |
31 | 100% |
31 | 100% |
31 | 100% |
| Technikum nr 4 - Głogów |
28 | 100% |
28 | 100% |
28 | 100% |
| Technikum nr 1 - Oława |
26 | 100% |
26 | 100% |
26 | 100% |
| Technikum - Żmigród |
24 | 100% |
24 | 100% |
24 | 100% |
| Technikum nr 2 - Świdnica |
22 | 100% |
22 | 100% |
22 | 100% |
| Technikum - Chojnów |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Emilii Plater - Zgorzelec |
16 | 100% |
16 | 100% |
16 | 100% |
| Technikum - Ziębice |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum - Mokrzeszów |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa - Wrocław |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 1 - Legnica |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Władysława Szafera - Rudna |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie - Bielawa |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Walim |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Lwówek Śląski |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Technikum nr 3 - Bolesławiec |
43 | 97.67% |
43 | 100% |
43 | 97.67% |
| Technikum nr 9 - Wrocław |
88 | 96.59% |
88 | 100% |
88 | 96.59% |
| Technikum - Kamienna Góra |
25 | 96% |
25 | 100% |
25 | 96% |
| Technikum nr 4 - Wałbrzych |
25 | 96% |
25 | 100% |
25 | 96% |
| Technikum - Ząbkowice Śląskie |
24 | 95.83% |
24 | 100% |
24 | 95.83% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater - Zgorzelec |
23 | 100% |
23 | 95.65% |
23 | 95.65% |
| Technikum nr 2 - Środa Śląska |
20 | 95% |
20 | 100% |
20 | 95% |
| Technikum - Szkoła Gastronomiczna Ho-ga - Wrocław |
19 | 94.74% |
19 | 100% |
19 | 94.74% |
| Technikum - Rakowice Wielkie |
18 | 94.44% |
18 | 100% |
18 | 94.44% |
| Technikum nr 2 - Kłodzko |
14 | 92.86% |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
| Technikum - Strachocin |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
11 | 90.91% |
11 | 100% |
11 | 90.91% |
| Technikum nr 2 - Dzierżoniów |
21 | 90.48% |
21 | 100% |
21 | 90.48% |
| Technikum - Karpacz |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
9 | 88.89% |
| Technikum im. Jana Pawła II - Polanica-Zdrój |
24 | 87.5% |
24 | 100% |
24 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Technikum w ZSP - Międzybórz |
15 | 86.67% |
15 | 100% |
15 | 86.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłodzko |
37 | 86.49% |
37 | 100% |
37 | 86.49% |
| Technikum nr 1 - Świdnica |
22 | 86.36% |
22 | 95.45% |
22 | 86.36% |
| Technikum w ZS Licealnych i Zawodowych nr 2 - Jelenia Góra |
23 | 86.96% |
22 | 100% |
22 | 86.36% |
| Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
35 | 85.71% |
35 | 100% |
35 | 85.71% |
| Technikum nr 2 im. Piastów Śląskich - Wołów |
14 | 85.71% |
14 | 100% |
14 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubin |
32 | 84.38% |
32 | 100% |
32 | 84.38% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9 - Wrocław |
38 | 84.21% |
38 | 100% |
38 | 84.21% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Środa Śląska |
19 | 89.47% |
19 | 94.74% |
19 | 84.21% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oleśnica |
12 | 83.33% |
12 | 100% |
12 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Oława |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Dzierżoniów |
21 | 76.19% |
20 | 100% |
20 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Świebodzice |
5 | 80% |
5 | 100% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Głogów |
49 | 79.59% |
49 | 97.96% |
49 | 79.59% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Licealnych i Zawodowych nr 2 - Jelenia Góra |
26 | 76.92% |
26 | 100% |
26 | 76.92% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oława |
8 | 75% |
8 | 100% |
8 | 75% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 3 - Kłodzko |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kowary |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Szklarska Poręba |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Legnica |
11 | 72.73% |
11 | 100% |
11 | 72.73% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Nowe Siodło |
7 | 100% |
7 | 71.43% |
7 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Wałbrzych |
38 | 71.05% |
38 | 94.74% |
38 | 71.05% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Karpacz |
10 | 70% |
10 | 100% |
10 | 70% |
| Technikum - Bolków |
16 | 68.75% |
16 | 93.75% |
16 | 68.75% |
| Technikum - Bożków |
21 | 66.67% |
21 | 95.24% |
21 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jelcz-Laskowice |
6 | 66.67% |
6 | 100% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. św. Barbary - Bogatynia |
6 | 66.67% |
6 | 100% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
6 | 66.67% |
6 | 100% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Przemków |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Lwówek Śląski |
11 | 72.73% |
11 | 90.91% |
11 | 63.64% |
| Technikum - Ludów Polski |
8 | 62.5% |
8 | 100% |
8 | 62.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 16 - Wrocław |
5 | 60% |
5 | 100% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Polkowice |
7 | 57.14% |
7 | 100% |
7 | 57.14% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
7 | 71.43% |
7 | 85.71% |
7 | 57.14% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ząbkowice Śląskie |
13 | 53.85% |
13 | 84.62% |
13 | 53.85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kamienna Góra |
4 | 50% |
4 | 100% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
4 | 50% |
4 | 100% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ziębice |
14 | 42.86% |
14 | 100% |
14 | 42.86% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 14 - Wrocław |
24 | 41.67% |
24 | 95.83% |
24 | 41.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
12 | 41.67% |
12 | 91.67% |
12 | 41.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kudowa-Zdrój |
5 | 40% |
5 | 100% |
5 | 40% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lubomierz |
5 | 40% |
5 | 60% |
5 | 40% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Środa Śląska |
6 | 33.33% |
6 | 83.33% |
6 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 15 - Wrocław |
6 | 33.33% |
6 | 83.33% |
6 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Staszica - Nowa Ruda |
3 | 33.33% |
3 | 100% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Góra |
3 | 33.33% |
3 | 100% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości - Ząbkowice Śląskie |
3 | 33.33% |
3 | 100% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wołów |
4 | 25% |
4 | 100% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Jawor |
4 | 25% |
4 | 100% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Wałbrzych |
8 | 0% |
8 | 100% |
8 | 0% |