| Technikum nr 1 - Oława |
16 | 100% |
16 | 100% |
16 | 100% |
| Technikum nr 2 im. Piastów Śląskich - Wołów |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Technikum im. Jana Pawła II - Polanica-Zdrój |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Technikum - Chojnów |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Technikum nr 9 - Wrocław |
25 | 100% |
25 | 96% |
25 | 96% |
| Technikum - Góra |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Technikum - Polkowice |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
9 | 88.89% |
| Technikum - Ludów Polski |
9 | 88.89% |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
| Technikum nr 2 - Legnica |
25 | 100% |
25 | 88% |
25 | 88% |
| Technikum nr 2 - Lubin |
23 | 95.65% |
23 | 86.96% |
23 | 86.96% |
| Technikum - Oborniki Śląskie |
7 | 85.71% |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
| Technikum - Biedrzychowice |
19 | 100% |
19 | 84.21% |
19 | 84.21% |
| Technikum nr 16 im. Czesława Miłosza - Wrocław |
26 | 92.31% |
26 | 84.62% |
26 | 80.77% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
10 | 100% |
10 | 80% |
10 | 80% |
| Technikum nr 2 - Świdnica |
27 | 100% |
27 | 77.78% |
27 | 77.78% |
| Technikum w ZS Ekonomiczno-Turystycznych - Jelenia Góra |
22 | 100% |
22 | 77.27% |
22 | 77.27% |
| Technikum - Szkoła Gastronomiczna Ho-ga - Wrocław |
21 | 95.24% |
21 | 76.19% |
21 | 76.19% |
| Technikum - Bolków |
8 | 100% |
8 | 75% |
8 | 75% |
| Technikum - Rakowice Wielkie |
4 | 100% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Technikum im. Stanisława Staszica - Nowa Ruda |
14 | 100% |
14 | 71.43% |
14 | 71.43% |
| Technikum - Bogatynia |
10 | 100% |
10 | 60% |
10 | 60% |
| Technikum w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
28 | 82.14% |
28 | 50% |
28 | 50% |
| Technikum nr 2 - Dzierżoniów |
22 | 90.91% |
22 | 45.45% |
22 | 45.45% |
| Technikum - Krzyżowice |
7 | 85.71% |
7 | 42.86% |
7 | 42.86% |
| Technikum nr 4 - Głogów |
28 | 96.43% |
28 | 39.29% |
28 | 39.29% |
| Technikum Hotelarsko Turystyczne - Mirsk |
12 | 83.33% |
12 | 41.67% |
12 | 33.33% |
| Technikum - Strachocin |
10 | 90% |
10 | 30% |
10 | 30% |
| Technikum nr 4 - Wałbrzych |
21 | 90.48% |
21 | 28.57% |
21 | 23.81% |
| Technikum nr 2 - Kłodzko |
22 | 86.36% |
22 | 9.09% |
22 | 9.09% |