| Technikum nr 2 - Sieradz |
18 | 100% |
18 | 94.44% |
18 | 94.44% |
| Technikum w ZS nr 1 - Wieluń |
99 | 98.99% |
99 | 91.92% |
99 | 91.92% |
| Technikum nr 19 - Łódź |
20 | 100% |
20 | 90% |
20 | 90% |
| Technikum nr 3 - Łódź |
56 | 96.43% |
62 | 88.71% |
56 | 89.29% |
| Technikum nr 1 im. gen. Władysława Andersa - Łask |
25 | 96% |
25 | 88% |
25 | 88% |
| Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie - Bełchatów |
38 | 100% |
38 | 86.84% |
38 | 86.84% |
| Technikum nr 3 - Kutno |
22 | 100% |
22 | 86.36% |
22 | 86.36% |
| Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Piotrków Trybunalski |
27 | 100% |
27 | 85.19% |
27 | 85.19% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta - Rawa Mazowiecka |
22 | 100% |
22 | 81.82% |
22 | 81.82% |
| Technikum - Wolbórz |
11 | 100% |
11 | 81.82% |
11 | 81.82% |
| Technikum - Aleksandrów Łódzki |
49 | 95.92% |
49 | 81.63% |
49 | 81.63% |
| Technikum - Wieruszów |
27 | 96.3% |
29 | 79.31% |
27 | 81.48% |
| Technikum nr 1 - Zduńska Wola |
33 | 96.97% |
35 | 77.14% |
33 | 78.79% |
| Technikum - Bratoszewice |
37 | 97.3% |
37 | 78.38% |
37 | 78.38% |
| Technikum - Działoszyn |
17 | 100% |
17 | 76.47% |
17 | 76.47% |
| Technikum Drzewne i Ochrony Środowiska im. Mikołaja Kopernika - Radomsko |
65 | 96.92% |
65 | 73.85% |
65 | 73.85% |
| Technikum nr 3 - Tomaszów Mazowiecki |
35 | 94.29% |
35 | 71.43% |
34 | 73.53% |
| Technikum nr 2 - Koluszki |
66 | 95.45% |
67 | 71.64% |
66 | 72.73% |
| Technikum nr 2 - Łódź |
29 | 96.55% |
29 | 72.41% |
29 | 72.41% |
| Technikum im. Jana Pawła II - Poddębice |
30 | 96.67% |
30 | 70% |
30 | 70% |
| Technikum - Brzeziny |
23 | 78.26% |
22 | 72.73% |
22 | 68.18% |
| Zespół Szkół Ponadpodstawowych CKU - Szydłów |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
3 | 66.67% |
| Technikum nr 2 - Łowicz |
47 | 93.62% |
49 | 61.22% |
47 | 63.83% |
| Technikum - Głowno |
40 | 90% |
40 | 60% |
40 | 60% |
| Technikum nr 2 im. Jana Pawła II - Zgierz |
23 | 86.96% |
25 | 52% |
23 | 56.52% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 w ZSP - Łęczyca |
23 | 73.91% |
23 | 52.17% |
23 | 52.17% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kutno |
30 | 80% |
30 | 50% |
30 | 50% |
| Technikum Administracyjno-Usługowe - Łódź |
13 | 76.92% |
13 | 46.15% |
13 | 46.15% |
| Technikum im. mjr Henryka Dobrzańskiego HUBALA - Drzewica |
51 | 80.39% |
51 | 43.14% |
51 | 43.14% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 - Łódź |
19 | 73.68% |
19 | 42.11% |
19 | 42.11% |
| Technikum - Piątek |
35 | 60% |
35 | 34.29% |
35 | 34.29% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Tomaszów Mazowiecki |
10 | 50% |
10 | 50% |
10 | 30% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Opoczno |
5 | 60% |
5 | 20% |
5 | 20% |
| Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Faustyny Kowalskiej - Łódź |
5 | 80% |
5 | 20% |
5 | 20% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Kutno |
7 | 71.43% |
7 | 14.29% |
7 | 14.29% |
| Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich - Kutno |
2 | 50% |
4 | 0% |
2 | 0% |
| Technikum w ZS nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Pabianice |
1 | 100% |
5 | 60% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sulejów |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |