| Technikum nr 1 - Łowicz |
6 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Technikum - Opoczno |
35 | 100% |
34 | 94.1% |
34 | 94.1% |
| Technikum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - Biała Rawska |
10 | 100% |
10 | 90% |
10 | 90% |
| Technikum nr 1 - Sieradz |
33 | 100% |
33 | 87.9% |
33 | 87.9% |
| Technikum nr 1 - Tomaszów Mazowiecki |
46 | 89.1% |
46 | 95.7% |
46 | 87% |
| Technikum Mechaniczne - Zelów |
10 | 50% |
6 | 83.3% |
6 | 83.3% |
| Technikum w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika - Rawa Mazowiecka |
27 | 100% |
27 | 81.5% |
27 | 81.5% |
| Technikum - Działoszyn |
14 | 85.7% |
14 | 85.7% |
14 | 78.6% |
| Technikum nr 9 - Łódź |
53 | 100% |
52 | 75% |
51 | 74.5% |
| Technikum - Wieruszów |
18 | 94.4% |
18 | 72.2% |
18 | 72.2% |
| Technikum nr 1 - Koluszki |
7 | 100% |
7 | 71.4% |
7 | 71.4% |
| Technikum w ZS nr 2 im. Jana Długosza - Wieluń |
49 | 77.6% |
43 | 65.1% |
43 | 65.1% |
| Technikum nr 2 - Łowicz |
41 | 85.4% |
40 | 65% |
40 | 65% |
| Technikum Informatyczne - Szczerców |
20 | 95% |
20 | 65% |
20 | 65% |
| Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Radomsko |
83 | 91.6% |
81 | 64.2% |
81 | 64.2% |
| Technikum nr 13 - Łódź |
36 | 86.1% |
34 | 52.9% |
33 | 54.5% |
| Technikum nr 20 - Łódź |
14 | 92.9% |
14 | 50% |
14 | 50% |
| Technikum nr 1 - Kutno |
50 | 90% |
45 | 48.9% |
45 | 48.9% |
| Technikum Energetyczne - Bełchatów |
26 | 80.8% |
24 | 45.8% |
24 | 45.8% |
| Technikum w ZSZ nr 2 im. chor. Józefa Paczkowskiego - Skierniewice |
29 | 62.1% |
25 | 44% |
25 | 44% |
| Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Piotrków Trybunalski |
61 | 78.7% |
56 | 42.9% |
55 | 41.8% |
| Technikum - Złoczew |
13 | 38.5% |
13 | 53.8% |
13 | 38.5% |
| Technikum nr 3 - Kutno |
27 | 63% |
24 | 33.3% |
24 | 33.3% |
| Technikum nr 19 - Łódź |
22 | 81.8% |
21 | 33.3% |
21 | 33.3% |
| Technikum - Ozorków |
14 | 78.6% |
13 | 30.8% |
12 | 33.3% |
| Publiczna Policealna Szkoła Informatyki Cosinus - Łódź |
8 | 62.5% |
10 | 50% |
6 | 33.3% |
| Technikum im. Jana Pawła II - Poddębice |
24 | 58.3% |
24 | 37.5% |
24 | 29.2% |
| Technikum nr 1 im. gen. Władysława Andersa - Łask |
11 | 100% |
12 | 16.7% |
11 | 18.2% |
| Technikum Kształtowania Środowiska - Piotrków Trybunalski |
8 | 100% |
7 | 0% |
7 | 0% |
| Technikum - Wolbórz |
7 | 28.6% |
7 | 0% |
7 | 0% |
| Technikum - Głowno |
6 | 16.7% |
7 | 0% |
5 | 0% |