| Technikum nr 2 - Gorzów Wielkopolski |
28 | 100% |
28 | 100% |
28 | 100% |
| Technikum nr 3 - Zielona Góra |
27 | 100% |
27 | 100% |
27 | 100% |
| Technikum nr 1 - Żary |
20 | 100% |
20 | 100% |
20 | 100% |
| Technikum PBO - Zielona Góra |
16 | 100% |
16 | 100% |
16 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Świebodzin |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Drezdenko |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia PBO - Zielona Góra |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 1 im. St. Staszica - Międzyrzecz |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sulęcin |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Zbąszynek |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS im. Stanisława Staszica - Wschowa |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Międzyrzecz |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubsko |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kostrzyn nad Odrą |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila - Międzyrzecz |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Szprotawa |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. inż. Tadeusza Tańskiego - Słubice |
5 | 100% |
6 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Technicznych i Licealnych - Żagań |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Zielona Góra |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Witnica |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lubsko |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzelce Krajeńskie |
18 | 94.44% |
18 | 100% |
18 | 94.44% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sława |
15 | 100% |
15 | 93.33% |
15 | 93.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Gorzów Wielkopolski |
14 | 92.86% |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Żary |
21 | 95.24% |
21 | 95.24% |
21 | 90.48% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP nr 2 im. M. Dąbrowskiej - Nowa Sól |
19 | 89.47% |
19 | 100% |
19 | 89.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Tekstylno-Handlowych - Żagań |
8 | 87.5% |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Skwierzyna |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sulechów |
11 | 81.82% |
11 | 100% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Krosno Odrzańskie |
15 | 86.67% |
15 | 86.67% |
15 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Dobiegniew |
5 | 100% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kożuchów |
9 | 77.78% |
10 | 100% |
9 | 77.78% |