| Technikum w I ZS im. Stanisława Staszica - Wschowa |
41 | 97.56% |
40 | 100% |
40 | 100% |
| Technikum - Bobowicko |
30 | 100% |
30 | 100% |
30 | 100% |
| Technikum - Henryków |
24 | 100% |
24 | 100% |
24 | 100% |
| Technikum nr 2 - Gubin |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum - Sulęcin |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Międzyrzecz |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Gorzów Wielkopolski |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Witnica |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Skwierzyna |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Żary |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. inż. Tadeusza Tańskiego - Słubice |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kożuchów |
3 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Sulechów |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kostrzyn nad Odrą |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Technikum nr 3 - Gorzów Wielkopolski |
108 | 99.07% |
108 | 100% |
108 | 99.07% |
| Technikum nr 1 - Żary |
45 | 97.78% |
45 | 100% |
45 | 97.78% |
| Technikum w ZSP nr 4 im. Jana Pawła II - Nowa Sól |
36 | 97.22% |
36 | 100% |
36 | 97.22% |
| Technikum - Szprotawa |
35 | 97.14% |
35 | 100% |
35 | 97.14% |
| Technikum im. gen. Władysława Sikorskiego - Sulechów |
21 | 95.24% |
21 | 100% |
21 | 95.24% |
| Technikum - Sława |
20 | 100% |
20 | 95% |
20 | 95% |
| Technikum - Świebodzin |
54 | 94.44% |
54 | 100% |
54 | 94.44% |
| Technikum - Iłowa |
17 | 94.12% |
17 | 100% |
17 | 94.12% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Świebodzin |
16 | 93.75% |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
| Technikum - Kamień Mały |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Gorzów Wielkopolski |
25 | 92% |
25 | 100% |
25 | 92% |
| Technikum nr 5 - Zielona Góra |
33 | 93.94% |
33 | 96.97% |
33 | 90.91% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sulęcin |
20 | 90% |
20 | 100% |
20 | 90% |
| Technikum w ZS Ekonomiczno-Rolniczych - Słubice |
19 | 89.47% |
19 | 94.74% |
19 | 89.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP nr 2 im. M. Dąbrowskiej - Nowa Sól |
13 | 76.92% |
12 | 100% |
12 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Zielona Góra |
28 | 85.71% |
28 | 89.29% |
28 | 82.14% |
| Technikum nr 2 - Lubsko |
10 | 80% |
10 | 100% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sulechów |
33 | 78.79% |
33 | 100% |
33 | 78.79% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubsko |
9 | 77.78% |
9 | 100% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila - Międzyrzecz |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Gubin |
6 | 66.67% |
6 | 100% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Drezdenko |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Szprotawa |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Żary |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka - Gorzów Wielkopolski |
13 | 53.85% |
13 | 100% |
13 | 53.85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzelce Krajeńskie |
8 | 62.5% |
8 | 75% |
8 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lubsko |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Lipki Wielkie |
7 | 42.86% |
7 | 71.43% |
7 | 42.86% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Lubsko |
8 | 37.5% |
8 | 100% |
8 | 37.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Zbąszynek |
4 | 25% |
4 | 100% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Zielona Góra |
8 | 37.5% |
6 | 50% |
6 | 16.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Międzyrzecz |
4 | 25% |
4 | 50% |
4 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 1 - Wschowa |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |