| Technikum Energetyczno- Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki - Kraków |
52 | 98.08% |
52 | 98.08% |
52 | 98.08% |
| Technikum Łączności nr 14 - Kraków |
141 | 97.16% |
141 | 98.58% |
141 | 97.16% |
| Technikum nr 7 im. gen. Józefa Kustronia - Nowy Sącz |
65 | 96.92% |
65 | 96.92% |
65 | 96.92% |
| Technikum - Niepołomice |
31 | 100% |
31 | 96.77% |
31 | 96.77% |
| Technikum w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Limanowa |
42 | 100% |
42 | 95.24% |
42 | 95.24% |
| Technikum Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego - Andrychów |
21 | 100% |
21 | 95.24% |
21 | 95.24% |
| Technikum - Stary Sącz |
25 | 96% |
25 | 88% |
25 | 88% |
| Technikum im. Bohaterów Westerplatte - Brzesko |
31 | 100% |
31 | 87.1% |
31 | 87.1% |
| Technikum nr 4 - Tarnów |
65 | 96.92% |
65 | 86.15% |
65 | 86.15% |
| Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7 im. Powstańców Śląskich - Kraków |
68 | 94.12% |
68 | 85.29% |
68 | 85.29% |
| Technikum nr 2 - Bochnia |
52 | 96.15% |
52 | 84.62% |
52 | 84.62% |
| Technikum - Żabno |
19 | 100% |
19 | 84.21% |
19 | 84.21% |
| Technikum - Ryglice |
12 | 83.33% |
12 | 100% |
12 | 83.33% |
| Technikum - Wieliczka |
35 | 100% |
35 | 82.86% |
35 | 82.86% |
| Technikum nr 2 - Zakopane |
25 | 92% |
25 | 80% |
25 | 80% |
| Technikum w ZS im. W. Witosa - Sucha Beskidzka |
28 | 96.43% |
28 | 78.57% |
28 | 78.57% |
| Technikum nr 1 - Dąbrowa Tarnowska |
14 | 78.57% |
14 | 92.86% |
14 | 78.57% |
| Technikum - Krynica-Zdrój |
23 | 78.26% |
23 | 91.3% |
23 | 78.26% |
| Technikum Komunikacyjne nr 25 - Kraków |
59 | 96.61% |
59 | 77.97% |
59 | 77.97% |
| Technikum im. prof. Władysława Szafera - Krościenko nad Dunajcem |
18 | 100% |
18 | 77.78% |
18 | 77.78% |
| Technikum nr 1 - Dobczyce |
25 | 92% |
25 | 76% |
25 | 76% |
| Technikum - Tuchów |
25 | 80% |
25 | 84% |
25 | 76% |
| Technikum nr 3 - Nowy Targ |
36 | 94.44% |
36 | 77.78% |
36 | 75% |
| Technikum nr 4 - Gorlice |
15 | 86.67% |
15 | 73.33% |
15 | 73.33% |
| Technikum w PZS nr 10 - Kęty |
29 | 86.21% |
29 | 75.86% |
29 | 72.41% |
| Technikum - Jabłonka |
24 | 79.17% |
24 | 83.33% |
24 | 70.83% |
| Technikum - Biecz |
10 | 80% |
10 | 70% |
10 | 70% |
| Technikum nr 1 - Wadowice |
66 | 84.85% |
66 | 71.21% |
66 | 69.7% |
| Technikum im. św. Antoniego z Padwy - Mszana Dolna |
52 | 88.46% |
52 | 69.23% |
52 | 69.23% |
| Technikum - Szczucin |
12 | 91.67% |
12 | 66.67% |
12 | 66.67% |
| Technikum TEB Edukacja - Kraków |
51 | 84.31% |
51 | 64.71% |
51 | 62.75% |
| Technikum w ZS im. Walerego Goetla - Sucha Beskidzka |
29 | 96.55% |
29 | 62.07% |
29 | 62.07% |
| Technikum nr 2 - Myślenice |
55 | 83.64% |
55 | 65.45% |
55 | 61.82% |
| Technikum - Skawina |
39 | 97.44% |
39 | 61.54% |
39 | 61.54% |
| Technikum - Zator |
13 | 100% |
13 | 61.54% |
13 | 61.54% |
| Technikum nr 4 - Nowy Sącz |
93 | 87.1% |
93 | 60.22% |
93 | 60.22% |
| Technikum Elektryczne nr 8 - Kraków |
40 | 82.5% |
40 | 65% |
40 | 60% |
| Technikum nr 2 - Bobowa |
12 | 83.33% |
12 | 66.67% |
12 | 58.33% |
| Technikum Huty im. Tadeusza Sendzimira - Kraków |
25 | 76% |
25 | 48% |
25 | 48% |
| Technikum nr 2 im. Studenckiego Komitetu Solidarności - Kraków |
5 | 60% |
5 | 40% |
5 | 40% |
| Technikum - Piotrkowice Małe |
18 | 66.67% |
18 | 38.89% |
18 | 38.89% |
| Technikum - Wolbrom |
26 | 69.23% |
26 | 38.46% |
26 | 38.46% |
| Technikum - Ciężkowice |
8 | 87.5% |
8 | 37.5% |
8 | 37.5% |
| Technikum - Gdów |
30 | 56.67% |
30 | 36.67% |
30 | 36.67% |
| Technikum nr 2 - Trzebinia |
26 | 69.23% |
26 | 34.62% |
26 | 34.62% |
| Technikum Mechaniczne nr 17 - Kraków |
15 | 80% |
15 | 33.33% |
15 | 33.33% |
| Technikum nr 3 - Olkusz |
50 | 48% |
50 | 20% |
50 | 20% |