| Technikum nr 1 - Ciechanów |
36 | 100% |
38 | 100% |
36 | 100% |
| Publiczna Szkoła Policealna - Płońsk |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| I Technikum im. Tadeusza Kościuszki - Łosice |
4 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| II Technikum - Pionki |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Technikum w ZS nr 1 - Sierpc |
28 | 96.4% |
28 | 100% |
28 | 96.4% |
| Technikum Mechatroniczne nr 1 - Warszawa |
85 | 100% |
84 | 92.9% |
84 | 92.9% |
| Technikum nr 3 - Płock |
13 | 92.3% |
13 | 92.3% |
13 | 92.3% |
| Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku - Warszawa |
29 | 100% |
29 | 89.7% |
29 | 89.7% |
| Technikum nr 1 - Piaseczno |
30 | 100% |
29 | 89.7% |
29 | 89.7% |
| Technikum nr 1 - Ostrołęka |
25 | 84% |
25 | 100% |
25 | 84% |
| Technikum - Mińsk Mazowiecki |
50 | 96% |
49 | 81.6% |
49 | 81.6% |
| Technikum nr 2 - Garwolin |
34 | 94.1% |
33 | 78.8% |
33 | 78.8% |
| Technikum w ZS nr 3 - Wyszków |
28 | 96.4% |
28 | 78.6% |
28 | 78.6% |
| Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej - Warszawa |
118 | 96.6% |
116 | 78.4% |
115 | 78.3% |
| Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego - Warszawa |
42 | 100% |
41 | 78% |
41 | 78% |
| Technikum Elektroniczne nr 1 - Warszawa |
155 | 96.1% |
155 | 77.4% |
154 | 77.9% |
| Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka - Warszawa |
19 | 89.5% |
18 | 83.3% |
18 | 77.8% |
| Technikum - Płock |
19 | 94.7% |
17 | 76.5% |
17 | 76.5% |
| Technikum nr 1 - Siedlce |
60 | 100% |
59 | 76.3% |
59 | 76.3% |
| Technikum w ZS Technicznych i Licealnych nr 2 - Grodzisk Mazowiecki |
41 | 87.8% |
40 | 77.5% |
38 | 76.3% |
| Technikum nr 1 - Garwolin |
27 | 96.3% |
25 | 76% |
25 | 76% |
| Technikum nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego - Mława |
42 | 92.9% |
41 | 78% |
41 | 75.6% |
| Technikum - Myszyniec |
8 | 75% |
7 | 71.4% |
7 | 71.4% |
| Technikum - Żuromin |
33 | 72.7% |
27 | 74.1% |
27 | 70.4% |
| Technikum w ZS Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte - Radom |
102 | 95.1% |
100 | 68% |
100 | 68% |
| Technikum nr 2 - Płońsk |
42 | 95.2% |
40 | 67.5% |
40 | 67.5% |
| Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego - Warszawa |
56 | 92.9% |
50 | 66% |
50 | 66% |
| Technikum nr 1 - Pułtusk |
23 | 95.7% |
23 | 60.9% |
23 | 60.9% |
| Technikum nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Płock |
30 | 100% |
30 | 60% |
30 | 60% |
| Technikum nr 25 im. Stanisława Staszica - Warszawa |
42 | 83.3% |
39 | 64.1% |
39 | 59% |
| Technikum - Legionowo |
19 | 84.2% |
19 | 57.9% |
19 | 57.9% |
| Technikum im. Marii Skłodowskiej Curie - Wiskitki |
19 | 89.5% |
19 | 57.9% |
19 | 57.9% |
| Technikum - Nowy Dwór Mazowiecki |
17 | 82.4% |
16 | 56.3% |
16 | 56.3% |
| Technikum w ZS Centrum Kształcenia Praktycznego - Sochaczew |
25 | 84% |
25 | 56% |
25 | 56% |
| Technikum nr 2 - Ostrów Mazowiecka |
30 | 83.3% |
26 | 53.8% |
26 | 53.8% |
| Technikum im. Stanisława Staszica - Białobrzegi |
22 | 81.8% |
21 | 52.4% |
21 | 52.4% |
| Technikum - Grójec |
26 | 61.5% |
25 | 60% |
25 | 52% |
| Technikum - Przysucha |
27 | 100% |
27 | 51.9% |
27 | 51.9% |
| Technikum - Pruszków |
39 | 82.1% |
38 | 50% |
38 | 50% |
| Technikum nr 3 - Ostrołęka |
66 | 59.1% |
53 | 52.8% |
53 | 49.1% |
| Technikum nr 1 - Sokołów Podlaski |
34 | 64.7% |
27 | 55.6% |
27 | 48.1% |
| Technikum - Jasieniec |
18 | 88.9% |
17 | 47.1% |
17 | 47.1% |
| Technikum Mechaniczne nr 5 im. Stefana Starzyńskiego - Warszawa |
27 | 66.7% |
26 | 57.7% |
26 | 46.2% |
| Technikum - Przasnysz |
27 | 59.3% |
26 | 50% |
26 | 46.2% |
| Technikum - Żelechów |
24 | 62.5% |
22 | 50% |
22 | 45.5% |
| Technikum - Gąbin |
9 | 77.8% |
9 | 44.4% |
9 | 44.4% |
| Technikum - Mińsk Mazowiecki |
40 | 82.5% |
38 | 42.1% |
38 | 42.1% |
| Technikum nr 24 - Warszawa |
34 | 70.6% |
30 | 40% |
29 | 41.4% |
| Technikum - Gostynin |
24 | 83.3% |
22 | 40.9% |
22 | 40.9% |
| Technikum - Zwoleń |
41 | 68.3% |
38 | 42.1% |
38 | 36.8% |
| Technikum nr 8 im. Jana Karskiego - Warszawa |
26 | 65.4% |
24 | 33.3% |
24 | 33.3% |
| Technikum - Iłża |
15 | 66.7% |
15 | 40% |
15 | 33.3% |
| Technikum - Raciąż |
12 | 75% |
12 | 41.7% |
12 | 33.3% |
| Technikum - Zielonka |
41 | 68.3% |
40 | 32.5% |
40 | 30% |
| Technikum nr 2 - Otwock |
27 | 59.3% |
27 | 25.9% |
26 | 26.9% |
| Technikum Zawodowe im. por. Władysława Jakubowskiego - Nowy Dwór Mazowiecki |
20 | 75% |
16 | 25% |
16 | 25% |
| Technikum - Radzymin |
8 | 100% |
8 | 25% |
8 | 25% |
| Technikum - Węgrów |
18 | 61.1% |
13 | 23.1% |
13 | 23.1% |
| Technikum nr 2 im. Mikołaja Kopernika - Wyszków |
20 | 35% |
18 | 16.7% |
18 | 16.7% |
| Technikum - Lipsko |
8 | 37.5% |
7 | 14.3% |
7 | 14.3% |
| Technikum w ZS nr 2 im. gen J. Bema - Milanówek |
7 | 57.1% |
7 | 14.3% |
7 | 14.3% |
| Technikum im. Mikołaja Kopernika - Nasielsk |
12 | 25% |
8 | 12.5% |
8 | 12.5% |
| Niepubliczne Technikum im. 72 Pułku Piechoty ZDZ - Radom |
19 | 26.3% |
19 | 10.5% |
19 | 10.5% |
| Technikum nr 2 - Ostrołęka |
25 | 44% |
23 | 13% |
23 | 8.7% |
| Technikum - Małkinia Górna |
5 | 0% |
5 | 0% |
5 | 0% |
| Szkoła Policealna nr 3 - Warszawa |
1 | 100% |
3 | 0% |
1 | 0% |