| Technikum - Żelechów |
22 | 100% |
22 | 100% |
22 | 100% |
| Technikum w ZS Spożywczych i Hotelarskich - Radom |
21 | 100% |
21 | 100% |
21 | 100% |
| Technikum - Miętne |
20 | 100% |
20 | 100% |
20 | 100% |
| Technikum - Przysucha |
19 | 100% |
19 | 100% |
19 | 100% |
| Technikum nr 1 - Grodzisk Mazowiecki |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum - Mszczonów |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 2 - Ciechanów |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 2 im. Emilii Plater - Piaseczno |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| I Technikum - Pionki |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum im. Stanisława Staszica - Białobrzegi |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi - Siedlce |
23 | 100% |
23 | 95.65% |
23 | 95.65% |
| Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1 - Warszawa |
25 | 100% |
25 | 92% |
25 | 92% |
| Technikum nr 1 - Otwock |
50 | 100% |
50 | 84% |
50 | 84% |
| Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 2 im. prof. Stanisława Bergera - Warszawa |
24 | 100% |
24 | 79.17% |
24 | 79.17% |
| Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiego - Warszawa |
21 | 100% |
21 | 76.19% |
21 | 76.19% |
| Technikum w ZS nr 3 - Łosice |
25 | 96% |
25 | 76% |
25 | 76% |
| Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21 - Warszawa |
20 | 100% |
20 | 75% |
20 | 75% |
| Technikum nr 4 - Ostrołęka |
12 | 100% |
12 | 75% |
12 | 75% |
| Technikum - Warka |
12 | 91.67% |
12 | 75% |
12 | 75% |
| Technikum w ZS im. Jarosława Iwaszkiewicza - Sochaczew |
15 | 93.33% |
15 | 80% |
15 | 73.33% |
| Technikum nr 2 im. Antoniny Mrozowskiej - Mława |
22 | 100% |
22 | 72.73% |
22 | 72.73% |
| Technikum nr 1 - Sokołów Podlaski |
10 | 90% |
10 | 70% |
10 | 70% |
| Technikum nr 26 - Warszawa |
18 | 94.44% |
18 | 66.67% |
18 | 66.67% |
| Niepubliczne Technikum im. 72 Pułku Piechoty ZDZ - Radom |
11 | 81.82% |
11 | 63.64% |
11 | 63.64% |
| Technikum nr 29 - Warszawa |
17 | 100% |
17 | 58.82% |
17 | 58.82% |
| Technikum nr 20 - Warszawa |
36 | 94.44% |
36 | 58.33% |
36 | 58.33% |
| Technikum im. Marii Skłodowskiej Curie - Wiskitki |
20 | 100% |
20 | 55% |
20 | 55% |
| Technikum nr 1 - Płock |
21 | 80.95% |
21 | 57.14% |
21 | 52.38% |
| Technikum - Gąbin |
6 | 66.67% |
6 | 50% |
6 | 50% |
| Technikum nr 1 - Góra Kalwaria |
11 | 90.91% |
11 | 45.45% |
11 | 45.45% |
| Technikum Ekonomiczne nr 5 - Warszawa |
18 | 100% |
18 | 33.33% |
18 | 33.33% |