| Technikum nr 17 - Katowice |
32 | 100% |
31 | 100% |
31 | 100% |
| Technikum nr 4 - Jastrzębie-Zdrój |
24 | 100% |
26 | 100% |
24 | 100% |
| Technikum Mechaniczno-Elektryczne im. Nikoli Tesli - Chorzów |
26 | 96.2% |
26 | 92.3% |
26 | 92.3% |
| Technikum Mechaniczno-Elektryczne nr 3 - Cieszyn |
25 | 96% |
25 | 92% |
25 | 88% |
| Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica - Rybnik |
41 | 100% |
42 | 88.1% |
41 | 87.8% |
| Technikum nr 1 - Żywiec |
57 | 89.5% |
57 | 93% |
57 | 86% |
| Technikum nr 2 - Siemianowice Śląskie |
17 | 88.2% |
17 | 88.2% |
17 | 82.4% |
| Technikum nr 6 - Bytom |
27 | 100% |
27 | 81.5% |
27 | 81.5% |
| Technikum nr 3 - Bielsko-Biała |
83 | 85.5% |
85 | 81.2% |
80 | 77.5% |
| Technikum Energetyczne - Jaworzno |
17 | 100% |
17 | 76.5% |
17 | 76.5% |
| Technikum nr 2 - Gliwice |
30 | 90% |
28 | 67.9% |
28 | 67.9% |
| Technikum nr 4 - Ruda Śląska |
9 | 88.9% |
9 | 66.7% |
9 | 66.7% |
| Technikum nr 3 - Pszczyna |
19 | 89.5% |
19 | 63.2% |
19 | 63.2% |
| Technikum nr 5 Samochodowo-Mechatroniczne - Sosnowiec |
12 | 75% |
12 | 50% |
12 | 50% |
| Technikum nr 18 - Katowice |
10 | 80% |
10 | 50% |
10 | 50% |
| Technikum - Węgierska Górka |
10 | 80% |
10 | 50% |
10 | 50% |
| Technikum nr 1 im. Piastów Śląskich - Wodzisław Śląski |
43 | 81.4% |
42 | 47.6% |
42 | 47.6% |
| Technikum nr 4 - Zawiercie |
19 | 94.7% |
20 | 50% |
19 | 47.4% |
| Technikum nr 4 - Racibórz |
46 | 93.5% |
46 | 45.7% |
46 | 45.7% |
| Technikum nr 11 - Częstochowa |
21 | 61.9% |
20 | 45% |
20 | 45% |
| Technikum - Mikołów |
24 | 95.8% |
23 | 43.5% |
23 | 43.5% |
| Technikum nr 4 - Dąbrowa Górnicza |
22 | 90.9% |
21 | 42.9% |
21 | 42.9% |
| Technikum nr 2 - Wola |
9 | 66.7% |
9 | 22.2% |
9 | 22.2% |
| Technikum nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
14 | 71.4% |
14 | 21.4% |
14 | 21.4% |
| Technikum nr 4 - Tarnowskie Góry |
36 | 80.6% |
36 | 16.7% |
36 | 16.7% |
| Technikum nr 1 - Myszków |
28 | 32.1% |
26 | 3.8% |
26 | 3.8% |