| Technikum - Mikołów |
20 | 100% |
20 | 100% |
20 | 100% |
| Technikum nr 17 - Katowice |
32 | 100% |
32 | 96.88% |
32 | 96.88% |
| Technikum nr 1 im. Piastów Śląskich - Wodzisław Śląski |
31 | 96.77% |
31 | 96.77% |
31 | 96.77% |
| Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica - Rybnik |
29 | 96.55% |
29 | 96.55% |
29 | 96.55% |
| Technikum nr 4 - Zawiercie |
19 | 94.74% |
19 | 100% |
19 | 94.74% |
| Technikum nr 3 - Bielsko-Biała |
56 | 94.64% |
56 | 96.43% |
56 | 94.64% |
| Technikum Mechaniczno-Elektryczne im. Nikoli Tesli - Chorzów |
24 | 100% |
24 | 91.67% |
24 | 91.67% |
| Technikum nr 1 - Żywiec |
57 | 92.98% |
57 | 91.23% |
57 | 87.72% |
| Technikum Mechaniczno-Elektryczne nr 3 - Cieszyn |
28 | 96.43% |
28 | 89.29% |
28 | 85.71% |
| Technikum nr 18 - Katowice |
16 | 81.25% |
16 | 100% |
16 | 81.25% |
| Technikum nr 2 - Gliwice |
30 | 93.33% |
30 | 80% |
30 | 80% |
| Technikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika - Żory |
26 | 96.15% |
26 | 76.92% |
26 | 76.92% |
| Technikum nr 5 Samochodowo-Mechatroniczne - Sosnowiec |
13 | 92.31% |
13 | 76.92% |
13 | 76.92% |
| Technikum nr 2 - Siemianowice Śląskie |
16 | 93.75% |
16 | 75% |
16 | 75% |
| Technikum nr 11 - Częstochowa |
31 | 83.87% |
31 | 80.65% |
31 | 74.19% |
| Technikum nr 1 - Myszków |
19 | 68.42% |
19 | 94.74% |
19 | 68.42% |
| Technikum nr 4 - Jastrzębie-Zdrój |
22 | 95.45% |
22 | 68.18% |
22 | 68.18% |
| Technikum nr 4 - Racibórz |
31 | 100% |
31 | 67.74% |
31 | 67.74% |
| Technikum - Węgierska Górka |
12 | 83.33% |
12 | 75% |
12 | 66.67% |
| Technikum nr 3 - Pszczyna |
6 | 66.67% |
6 | 100% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła II Stopnia nr 1 - Gliwice |
7 | 71.43% |
6 | 66.67% |
6 | 66.67% |
| Technikum nr 1 - Mysłowice |
10 | 90% |
10 | 60% |
10 | 60% |
| Technikum Energetyczne - Jaworzno |
28 | 89.29% |
28 | 57.14% |
28 | 57.14% |
| Technikum nr 4 - Dąbrowa Górnicza |
19 | 68.42% |
19 | 68.42% |
19 | 52.63% |
| Technikum nr 4 - Tarnowskie Góry |
29 | 79.31% |
29 | 31.03% |
29 | 31.03% |
| Technikum nr 4 - Ruda Śląska |
7 | 71.43% |
7 | 14.29% |
7 | 14.29% |