Konto

Wyniki Kwalifikacji Organizacja transportu sesja 241 Śląskie

Wyniki egzaminu zawodowego (egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie), sesja 241, Śląskie - zestawienie przygotowane na podstawie oficjalnych danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dla każdej kwalifikacji podajemy liczbę zdających i zdawalność w części pisemnej, praktycznej oraz łącznie.

Egzaminy kwalifikacji Organizacja transportu sesja 241 Śląskie

KwalifikacjaPisemnyPraktycznyRazem
OsobyZdawalnośćOsobyZdawalnośćOsobyZdawalność
(SPL.04) Organizacja transportu 98495.53% 100585.97% 97986.41%

Placówki

PlacówkaPisemnyPraktycznyRazem
OsobyZdawalnośćOsobyZdawalnośćOsobyZdawalność
Technikum nr 3 - Gliwice 28100% 28100% 28100%
Technikum nr 4 - Bielsko-Biała 28100% 29100% 28100%
Technikum nr 3 - Rybnik 26100% 26100% 26100%
Technikum nr 2 - Żory 25100% 25100% 25100%
Technikum nr 1 - Jastrzębie-Zdrój 17100% 17100% 17100%
Technikum - Pawłowice 17100% 18100% 17100%
Technikum nr 4 - Żywiec 17100% 17100% 17100%
Technikum - Milówka 15100% 15100% 15100%
Technikum nr 1 - Knurów 15100% 14100% 14100%
Technikum - Koniecpol 14100% 14100% 14100%
Technikum nr 4 - Ruda Śląska 12100% 12100% 12100%
Technikum nr 1 - Kłobuck 5100% 5100% 5100%
Technikum nr 2 - Częstochowa 80100% 8097.5% 8097.5%
Technikum nr 3 - Żywiec 37100% 3797.3% 3797.3%
Technikum nr 2 - Lubliniec 27100% 2896.4% 2796.3%
Technikum nr 5 - Tychy 4097.5% 4095% 4095%
Technikum nr 6 im. Króla III Sobieskiego - Jaworzno 19100% 1994.7% 1994.7%
Technikum nr 3 - Dąbrowa Górnicza 3797.3% 3994.9% 3794.6%
Technikum - Czerwionka-Leszczyny 14100% 1492.9% 1492.9%
Technikum nr 13 - Katowice 19100% 1989.5% 1989.5%
Technikum - Pyskowice 19100% 2090% 1989.5%
Technikum - Międzyświeć 9100% 988.9% 988.9%
Technikum Ekonomiczne - Chorzów 1693.8% 1687.5% 1687.5%
Technikum im. Anielina Fabery - Lędziny 3196.8% 3187.1% 3187.1%
Technikum nr 1 - Czechowice-Dziedzice 2692.3% 2680.8% 2680.8%
Technikum - Siewierz 2889.3% 2878.6% 2878.6%
Technikum nr 1 - Łaziska Górne 2692.3% 2676.9% 2676.9%
Technikum nr 2 - Jaworzno 4595.6% 4676.1% 4575.6%
Technikum nr 1 - Lubliniec 1190.9% 1172.7% 1172.7%
Technikum nr 8 im. Cichociemnych - Gliwice 21100% 2171.4% 2171.4%
Technikum - Rydułtowy 2986.2% 2972.4% 2969%
Technikum nr 3 - Pszczyna 2290.9% 2268.2% 2268.2%
Technikum nr 1 - Myszków 2878.6% 2965.5% 2867.9%
Technikum nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Czeladź 3582.9% 3565.7% 3565.7%
Technikum nr 2 - Zawiercie 3688.9% 3562.9% 3562.9%
Branżowa Szkoła II Stopnia nr 2 - Jastrzębie-Zdrój 1275% 1250% 1250%
Technikum - Świętochłowice 475% 450% 450%
Technikum nr 2 - Wola 1392.3% 1338.5% 1338.5%