| Technikum - Kurzętnik |
29 | 100% |
29 | 100% |
29 | 100% |
| Technikum nr 2 - Iława |
17 | 100% |
17 | 100% |
17 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Bielice |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum - Szczytno |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 2 - Olecko |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Techniczno-Informatycznych - Elbląg |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gołdap |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Dobre Miasto |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Reszel |
3 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Technikum nr 4 - Ełk |
34 | 97.1% |
34 | 100% |
34 | 97.1% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP nr 2 - Bartoszyce |
33 | 97% |
33 | 100% |
33 | 97% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mrągowo |
22 | 100% |
23 | 95.7% |
22 | 95.5% |
| Szkoła Branżowa I Stopnia nr 2 - Węgorzewo |
14 | 92.9% |
14 | 100% |
14 | 92.9% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Górowo Iławeckie |
13 | 92.3% |
13 | 100% |
13 | 92.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Działdowo |
12 | 91.7% |
12 | 100% |
12 | 91.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Pasłęk |
9 | 88.9% |
9 | 100% |
9 | 88.9% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Susz |
9 | 88.9% |
9 | 100% |
9 | 88.9% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Szczytno |
17 | 94.1% |
16 | 93.8% |
16 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Szczytno |
8 | 87.5% |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Ełk |
6 | 83.3% |
6 | 100% |
6 | 83.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Nidzica |
6 | 100% |
6 | 83.3% |
6 | 83.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Morąg |
25 | 80% |
25 | 96% |
25 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lidzbark |
20 | 100% |
20 | 80% |
20 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lubawa |
20 | 80% |
20 | 95% |
20 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jeziorany |
10 | 80% |
10 | 100% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kisielice |
5 | 80% |
5 | 100% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kurzętnik |
24 | 83.3% |
24 | 91.7% |
24 | 79.2% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Ostróda |
19 | 84.2% |
19 | 94.7% |
19 | 78.9% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pisz |
9 | 77.8% |
9 | 88.9% |
9 | 77.8% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rybno |
13 | 76.9% |
13 | 100% |
13 | 76.9% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Iława |
46 | 76.1% |
46 | 100% |
46 | 76.1% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Biskupiec |
20 | 75% |
21 | 100% |
20 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Michała Kajki - Lidzbark Warmiński |
10 | 70% |
10 | 100% |
10 | 70% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Olsztyn |
15 | 73.3% |
15 | 93.3% |
15 | 66.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Giżycko |
12 | 75% |
12 | 91.7% |
12 | 66.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kętrzyn |
17 | 64.7% |
17 | 94.1% |
17 | 64.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Orneta |
7 | 57.1% |
7 | 100% |
7 | 57.1% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Braniewo |
9 | 55.6% |
9 | 100% |
9 | 55.6% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Olecko |
9 | 55.6% |
9 | 100% |
9 | 55.6% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rozogi |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |