| Technikum - Gostyń |
25 | 96% |
25 | 100% |
25 | 96% |
| Technikum w ZS Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica - Konin |
32 | 96.88% |
32 | 93.75% |
32 | 93.75% |
| Technikum - Turek |
16 | 93.75% |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
| Technikum nr 1 - Ostrów Wielkopolski |
53 | 98.11% |
53 | 92.45% |
53 | 92.45% |
| Technikum nr 1 - Wronki |
23 | 100% |
23 | 91.3% |
23 | 91.3% |
| Technikum im. Stanisława Mikołajczyka - Wągrowiec |
20 | 90% |
20 | 95% |
20 | 90% |
| Technikum im. Marcina Rożka - Wolsztyn |
20 | 90% |
20 | 100% |
20 | 90% |
| Technikum nr 1 - Piła |
27 | 88.89% |
27 | 96.3% |
27 | 88.89% |
| Technikum w ZST - Gniezno |
25 | 96% |
25 | 88% |
25 | 88% |
| Technikum - Swarzędz |
13 | 84.62% |
13 | 92.31% |
13 | 84.62% |
| Technikum Mechaniczne - Poznań |
32 | 81.25% |
32 | 100% |
32 | 81.25% |
| Technikum nr 2 - Leszno |
30 | 80% |
30 | 93.33% |
30 | 76.67% |
| Technikum w ZS Rolniczych - Środa Wielkopolska |
17 | 88.24% |
17 | 70.59% |
17 | 70.59% |
| Technikum nr 1 - Grodzisk Wielkopolski |
19 | 84.21% |
19 | 68.42% |
19 | 68.42% |
| Technikum nr 1 - Pleszew |
26 | 69.23% |
26 | 61.54% |
26 | 61.54% |
| Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana - Kalisz |
17 | 64.71% |
17 | 94.12% |
17 | 58.82% |
| Technikum nr 1 - Jarocin |
22 | 63.64% |
22 | 50% |
22 | 50% |
| Technikum w ZSZiL - Nowy Tomyśl |
27 | 66.67% |
27 | 55.56% |
27 | 48.15% |
| Technikum Elektroniczno-Mechaniczne - Poznań |
73 | 53.42% |
73 | 54.79% |
73 | 42.47% |
| Technikum w ZS im. Józefa Nojego - Czarnków |
25 | 48% |
25 | 72% |
25 | 40% |
| Technikum nr 2 - Słupca |
11 | 36.36% |
11 | 36.36% |
11 | 18.18% |
| Technikum - Pniewy |
12 | 58.33% |
12 | 25% |
12 | 16.67% |
| Branżowa Szkoła II Stopnia nr 6 - Poznań |
7 | 28.57% |
7 | 14.29% |
7 | 0% |