| Technikum Łączności - Poznań |
28 | 100% |
28 | 96.43% |
28 | 96.43% |
| Technikum Komunikacji - Poznań |
53 | 100% |
53 | 94.34% |
53 | 94.34% |
| Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 - Poznań |
29 | 100% |
29 | 89.66% |
29 | 89.66% |
| Technikum nr 2 - Wągrowiec |
21 | 85.71% |
21 | 100% |
21 | 85.71% |
| Technikum w ZS Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica - Konin |
30 | 90% |
30 | 86.67% |
30 | 83.33% |
| Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana - Kalisz |
14 | 71.43% |
14 | 92.86% |
14 | 71.43% |
| Technikum nr 2 im. Jana Pawła II - Złotów |
13 | 69.23% |
13 | 61.54% |
13 | 53.85% |
| Technikum im. Marii Skłodowskiej-Curie - Konin |
15 | 100% |
15 | 53.33% |
15 | 53.33% |
| Technikum nr 2 - Ostrzeszów |
19 | 78.95% |
19 | 52.63% |
19 | 52.63% |
| Technikum nr 1 im. Cyryla Ratajskiego - Śrem |
14 | 78.57% |
14 | 50% |
14 | 50% |
| Technikum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego - Środa Wielkopolska |
11 | 63.64% |
11 | 18.18% |
11 | 18.18% |
| Technikum TEB Edukacja - Poznań |
16 | 50% |
16 | 12.5% |
16 | 12.5% |