| 🥇 |
Szkoła Podstawowa nr 2 - Zielona Góra |
70.38% |
26 |
| 🥈 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Władysława Broniewskiego - Zielona Góra |
66.68% |
25 |
| 🥉 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Władysława Broniewskiego - Zielona Góra |
66.68% |
25 |
| 4. |
Szkoła Podstawowa nr 5 - Zielona Góra |
63.37% |
35 |
| 5. |
Szkoła Podstawowa nr 5 - Zielona Góra |
63.37% |
35 |
| 6. |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika - Zielona Góra |
62.12% |
83 |
| 7. |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika - Zielona Góra |
62.12% |
83 |
| 8. |
Szkoła Podstawowa nr 15 - Gorzów Wielkopolski |
60.08% |
71 |
| 9. |
Szkoła Podstawowa nr 15 - Gorzów Wielkopolski |
60.08% |
71 |
| 10. |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Zielona Góra |
59.43% |
133 |
| 11. |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera - Zielona Góra |
59.43% |
133 |
| 12. |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Przyjaciół Ziemi - Kostrzyn nad Odrą |
58.42% |
60 |
| 13. |
Szkoła Podstawowa - Bukowiec |
58.33% |
6 |
| 14. |
Szkoła Podstawowa - Lgiń |
57.56% |
9 |
| 15. |
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II - Trzebicz |
57.17% |
6 |
| 16. |
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego - Zielona Góra |
55.43% |
99 |
| 17. |
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego - Zielona Góra |
55.43% |
99 |
| 18. |
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Przedszkolym - Zielona Góra |
55.27% |
60 |
| 19. |
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Przedszkolym - Zielona Góra |
55.27% |
60 |
| 20. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego - Żary |
55.09% |
69 |
| 21. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy - Zielona Góra |
54.53% |
76 |
| 22. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy - Zielona Góra |
54.53% |
76 |
| 23. |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego - Zielona Góra |
54.42% |
24 |
| 24. |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego - Zielona Góra |
54.42% |
24 |
| 25. |
Szkoła Podstawowa im. Marcina Rożka - Kosieczyn |
54% |
11 |
| 26. |
Szkoła Podstawowa im. łuku Mużakowa - Nowe Czaple |
53% |
6 |
| 27. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy - Łęknica |
52.86% |
28 |
| 28. |
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników - Gozdnica |
52.46% |
13 |
| 29. |
Szkoła Podstawowa - Podmokle Małe |
52.4% |
10 |
| 30. |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza - Kłodawa |
51.76% |
37 |
| 31. |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie - Konotop |
51.67% |
18 |
| 32. |
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi - Gorzów Wielkopolski |
51.64% |
53 |
| 33. |
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi - Gorzów Wielkopolski |
51.64% |
53 |
| 34. |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Niwica |
51.5% |
6 |
| 35. |
Szkoła Podstawowa - Kije |
51.5% |
4 |
| 36. |
Szkoła Podstawowa - Siecieborzyce |
51.44% |
9 |
| 37. |
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły - Zielona Góra |
51% |
24 |
| 38. |
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Wojtyły - Zielona Góra |
51% |
24 |
| 39. |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka - Nowa Sól |
50.75% |
80 |
| 40. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza - Zielona Góra |
50.22% |
77 |
| 41. |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza - Zielona Góra |
50.22% |
77 |
| 42. |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - Międzylesie |
49.77% |
13 |
| 43. |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów - Torzym |
49.71% |
45 |
| 44. |
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka - Jenin |
49.71% |
17 |
| 45. |
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera - Gorzów Wielkopolski |
49.68% |
158 |
| 46. |
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera - Gorzów Wielkopolski |
49.68% |
158 |
| 47. |
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi - Zielona Góra |
49.39% |
57 |
| 48. |
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi - Zielona Góra |
49.39% |
57 |
| 49. |
Szkoła Podstawowa - Ciecierzyce |
49.35% |
17 |
| 50. |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza - Dąbie |
49.17% |
29 |