| Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
33 | 100% |
33 | 100% |
33 | 100% |
| Technikum - Strzegom |
25 | 100% |
25 | 100% |
25 | 100% |
| Technikum - Oleśnica |
24 | 100% |
24 | 100% |
24 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
20 | 100% |
20 | 100% |
20 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
14 | 100% |
14 | 100% |
14 | 100% |
| Publiczna Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia im. Matki Teresy Potockiej - Wrocław |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 1 - Legnica |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum - Ząbkowice Śląskie |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wołów |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Emilii Plater - Zgorzelec |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rakowice Wielkie |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Oborniki Śląskie |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Technikum - Lwówek Śląski |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żarów |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Staszica - Nowa Ruda |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kowary |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chojnów |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. św. Barbary - Bogatynia |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Świebodzice |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kudowa-Zdrój |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Milicz |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
28 | 96.43% |
28 | 100% |
28 | 96.43% |
| Technikum - Trzebnica |
23 | 95.65% |
23 | 100% |
23 | 95.65% |
| Technikum nr 3 - Dzierżoniów |
20 | 100% |
20 | 95% |
20 | 95% |
| Technikum im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
30 | 93.33% |
30 | 100% |
30 | 93.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
23 | 91.3% |
23 | 100% |
23 | 91.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żmigród |
12 | 91.67% |
11 | 100% |
11 | 90.91% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kamienna Góra |
20 | 90% |
21 | 100% |
20 | 90% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzegom |
10 | 90% |
10 | 100% |
10 | 90% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oława |
9 | 100% |
9 | 88.89% |
9 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie - Bielawa |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jawor |
12 | 83.33% |
12 | 100% |
12 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Głogów |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Międzybórz |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
22 | 81.82% |
22 | 100% |
22 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Góra |
32 | 81.25% |
32 | 100% |
32 | 81.25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Syców |
25 | 80% |
25 | 100% |
25 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Świdnica |
10 | 80% |
10 | 80% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oleśnica |
43 | 81.4% |
43 | 95.35% |
43 | 79.07% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Bolesławiec |
14 | 78.57% |
14 | 100% |
14 | 78.57% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Polkowice |
12 | 75% |
12 | 91.67% |
12 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Lubin |
8 | 75% |
8 | 100% |
8 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jelcz-Laskowice |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Licealnych i Zawodowych nr 2 - Jelenia Góra |
15 | 80% |
15 | 86.67% |
15 | 73.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
28 | 71.43% |
28 | 100% |
28 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Dzierżoniów |
14 | 78.57% |
14 | 92.86% |
14 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 - Bolesławiec |
7 | 71.43% |
7 | 100% |
7 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Przemków |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Środa Śląska |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłodzko |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ząbkowice Śląskie |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemieślnik - Świdnica |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości - Ząbkowice Śląskie |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
8 | 87.5% |
8 | 75% |
8 | 62.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Komisji Edukacji Narodowej - Brzeg Dolny |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 60% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Legnica |
12 | 50% |
11 | 100% |
11 | 54.55% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzelin |
11 | 54.55% |
11 | 100% |
11 | 54.55% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Oława |
8 | 100% |
8 | 50% |
8 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gryfów Śląski |
4 | 75% |
4 | 50% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ziębice |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chocianów |
2 | 50% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Twardogóra |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Wąsosz |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lubomierz |
1 | 100% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żmigród |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |