| Technikum - Ząbkowice Śląskie |
23 | 100% |
23 | 100% |
23 | 100% |
| Technikum - Oleśnica |
19 | 100% |
19 | 100% |
19 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oleśnica |
19 | 100% |
19 | 100% |
19 | 100% |
| Technikum - Kamienna Góra |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Technikum - Strzegom |
14 | 100% |
14 | 100% |
14 | 100% |
| Technikum nr 3 - Dzierżoniów |
13 | 100% |
13 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jawor |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Publiczna Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia im. Matki Teresy Potockiej - Wrocław |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłodzko |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Technikum - Lwówek Śląski |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wołów |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Technikum - Trzebnica |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzegom |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Technikum nr 1 - Legnica |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kudowa-Zdrój |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Kemala Mustafy Atatürka - Wrocław |
22 | 95.45% |
21 | 100% |
21 | 95.24% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 - Bolesławiec |
19 | 94.74% |
19 | 94.74% |
19 | 94.74% |
| Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika - Wrocław |
34 | 100% |
34 | 94.12% |
34 | 94.12% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Licealnych i Zawodowych nr 2 - Jelenia Góra |
17 | 94.12% |
17 | 100% |
17 | 94.12% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 im. Jana Kilińskiego - Wrocław |
16 | 93.75% |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Emilii Plater - Zgorzelec |
14 | 92.86% |
14 | 92.86% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kamienna Góra |
11 | 90.91% |
12 | 100% |
11 | 90.91% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Góra |
19 | 89.47% |
19 | 100% |
19 | 89.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Syców |
18 | 88.89% |
18 | 100% |
18 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzelin |
8 | 87.5% |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Polkowice |
15 | 86.67% |
15 | 93.33% |
15 | 86.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS im. T. Kościuszki - Milicz |
20 | 85% |
20 | 100% |
20 | 85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
19 | 84.21% |
19 | 94.74% |
19 | 84.21% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Oława |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. prof. Sylwestra Kaliskiego - Bystrzyca Kłodzka |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
12 | 83.33% |
12 | 83.33% |
12 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Komisji Edukacji Narodowej - Brzeg Dolny |
4 | 100% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jelcz-Laskowice |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Głogów |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. św. Barbary - Bogatynia |
4 | 75% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żmigród |
9 | 66.67% |
9 | 88.89% |
9 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Dzierżoniów |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oława |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Staszica - Nowa Ruda |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Legnica |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chojnów |
4 | 75% |
4 | 75% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości - Ząbkowice Śląskie |
4 | 75% |
4 | 50% |
4 | 50% |