| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kamienna Góra |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 3 - Wrocław |
4 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Trzebnica |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gryfów Śląski |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Strzegom |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Złotoryja |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Technikum nr 3 - Głogów |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Lubin |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Technikum - Oleśnica |
44 | 95.45% |
43 | 95.35% |
43 | 90.7% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jelcz-Laskowice |
16 | 87.5% |
16 | 100% |
16 | 87.5% |
| Technikum - Chojnów |
22 | 86.36% |
22 | 100% |
22 | 86.36% |
| Technikum nr 6 - Świdnica |
20 | 85% |
20 | 100% |
20 | 85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Świdnica |
34 | 85.29% |
33 | 100% |
33 | 84.85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Wrocław |
17 | 82.35% |
17 | 100% |
17 | 82.35% |
| Technikum - Ząbkowice Śląskie |
22 | 81.82% |
22 | 86.36% |
22 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 - Wrocław |
11 | 81.82% |
11 | 100% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jawor |
15 | 80% |
15 | 100% |
15 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Bolesławiec |
10 | 80% |
10 | 100% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oleśnica |
39 | 84.62% |
39 | 92.31% |
39 | 79.49% |
| Technikum - Jawor |
16 | 75% |
16 | 100% |
16 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Wałbrzych |
7 | 71.43% |
7 | 100% |
7 | 71.43% |
| Technikum nr 2 - Wałbrzych |
18 | 66.67% |
18 | 94.44% |
18 | 66.67% |
| Technikum - Bielawa |
15 | 66.67% |
15 | 86.67% |
15 | 60% |
| Technikum nr 1 - Dzierżoniów |
21 | 57.14% |
20 | 80% |
20 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej - Lubań |
10 | 50% |
10 | 90% |
10 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Świebodzice |
3 | 33.33% |
3 | 100% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kowary |
14 | 35.71% |
13 | 61.54% |
13 | 23.08% |
| Technikum w ZS Ponadgimnazjalnych nr 2 - Lubań |
7 | 57.14% |
7 | 14.29% |
7 | 14.29% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Przemków |
7 | 0% |
7 | 100% |
7 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ząbkowice Śląskie |
3 | 33.33% |
2 | 0% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chocianów |
2 | 0% |
2 | 0% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Polkowice |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oława |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żarów |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. św. Barbary - Bogatynia |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 3 - Oława |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |