| Technikum nr 3 - Wrocław |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 - Wrocław |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kamienna Góra |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Technikum - Ząbkowice Śląskie |
19 | 94.74% |
19 | 100% |
19 | 94.74% |
| Technikum nr 6 - Świdnica |
15 | 100% |
15 | 93.33% |
15 | 93.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Oleśnica |
14 | 85.71% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Technikum - Oleśnica |
24 | 95.83% |
24 | 95.83% |
24 | 91.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Świdnica |
19 | 100% |
19 | 89.47% |
19 | 89.47% |
| Technikum - Jawor |
16 | 87.5% |
16 | 100% |
16 | 87.5% |
| Technikum - Chojnów |
11 | 72.73% |
11 | 100% |
11 | 72.73% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Wrocław |
7 | 71.43% |
7 | 100% |
7 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jelcz-Laskowice |
13 | 69.23% |
13 | 100% |
13 | 69.23% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Świebodzice |
13 | 69.23% |
13 | 100% |
13 | 69.23% |
| Technikum - Bielawa |
11 | 72.73% |
11 | 72.73% |
11 | 63.64% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jawor |
11 | 45.45% |
11 | 100% |
11 | 45.45% |
| Technikum nr 2 - Wałbrzych |
10 | 30% |
10 | 100% |
10 | 30% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chocianów |
5 | 0% |
5 | 20% |
5 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kowary |
4 | 25% |
4 | 50% |
4 | 0% |