| Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika - Warszawa |
55 | 100% |
56 | 100% |
55 | 100% |
| Technikum nr 2 - Siedlce |
27 | 100% |
27 | 100% |
27 | 100% |
| Technikum w ZS Ekonomicznych - Mińsk Mazowiecki |
26 | 100% |
26 | 100% |
26 | 100% |
| I Technikum - Pionki |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mszczonów |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Technikum nr 1 - Pułtusk |
26 | 96.15% |
31 | 93.55% |
26 | 96.15% |
| Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego - Warszawa |
23 | 100% |
24 | 95.83% |
23 | 95.65% |
| Technikum Ekonomiczne - Wołomin |
14 | 100% |
15 | 86.67% |
14 | 92.86% |
| Technikum nr 1 - Ciechanów |
27 | 100% |
29 | 89.66% |
27 | 92.59% |
| Technikum nr 1 - Sokołów Podlaski |
27 | 96.3% |
30 | 90% |
27 | 92.59% |
| Technikum - Wyszogród |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
13 | 92.31% |
| Technikum - Serock |
25 | 100% |
30 | 83.33% |
25 | 92% |
| Technikum nr 1 - Płońsk |
23 | 100% |
24 | 87.5% |
23 | 91.3% |
| Technikum - Zielona |
22 | 100% |
22 | 90.91% |
21 | 90.48% |
| Niepubliczne Technikum im. 72 Pułku Piechoty ZDZ - Radom |
20 | 100% |
26 | 76.92% |
20 | 90% |
| Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych - Radom |
49 | 95.92% |
52 | 88.46% |
49 | 89.8% |
| Technikum nr 2 im. Mikołaja Kopernika - Wyszków |
29 | 89.66% |
30 | 96.67% |
29 | 89.66% |
| Technikum Ekonomiczne nr 5 - Warszawa |
26 | 92.31% |
30 | 86.67% |
26 | 88.46% |
| Technikum - Czerwińsk nad Wisłą |
23 | 91.3% |
24 | 95.83% |
23 | 86.96% |
| Technikum nr 1 - Konstancin-Jeziorna |
27 | 96.3% |
30 | 80% |
27 | 85.19% |
| Technikum w ZS Technicznych i Licealnych nr 2 - Grodzisk Mazowiecki |
20 | 100% |
22 | 81.82% |
20 | 85% |
| Technikum w ZS Centrum Kształcenia Praktycznego - Sochaczew |
20 | 100% |
20 | 85% |
20 | 85% |
| Technikum - Łochów |
30 | 96.67% |
30 | 86.67% |
30 | 83.33% |
| Technikum nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego - Ostrów Mazowiecka |
47 | 93.62% |
53 | 77.36% |
47 | 82.98% |
| Publiczne Technikum nr 1 - Błonie |
23 | 95.65% |
34 | 67.65% |
23 | 82.61% |
| Technikum nr 2 im. Antoniny Mrozowskiej - Mława |
28 | 100% |
29 | 82.76% |
28 | 82.14% |
| Technikum im. Mikołaja Kopernika - Nasielsk |
19 | 94% |
19 | 78% |
19 | 78% |
| Technikum im. Stanisława Staszica - Białobrzegi |
45 | 100% |
45 | 77.78% |
45 | 77.78% |
| Technikum - Przasnysz |
44 | 95.45% |
46 | 78.26% |
44 | 77.27% |
| Technikum nr 1 - Ostrołęka |
41 | 95.12% |
41 | 75.61% |
41 | 75.61% |
| Technikum nr 12 - Warszawa |
24 | 91.67% |
24 | 75% |
24 | 75% |
| Technikum im. Mikołaja Kopernika - Nasielsk |
20 | 90% |
21 | 71.43% |
20 | 75% |
| Technikum - Różan |
16 | 93.75% |
16 | 81.25% |
16 | 75% |
| Technikum - Żyrardów |
23 | 95.65% |
30 | 63.33% |
23 | 73.91% |
| Technikum - Sienno |
19 | 100% |
19 | 73.68% |
19 | 73.68% |
| Technikum - Warka |
32 | 87.5% |
34 | 61.76% |
32 | 65.63% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Grodzisk Mazowiecki |
28 | 85.71% |
28 | 64.29% |
28 | 64.29% |
| Technikum nr 7 - Warszawa |
22 | 86.36% |
24 | 62.5% |
22 | 63.64% |
| Technikum nr 1 - Płock |
28 | 78.57% |
29 | 65.52% |
28 | 60.71% |
| Technikum - Teresin |
20 | 95% |
20 | 60% |
20 | 60% |
| Technikum Samochodowe nr 3 - Warszawa |
31 | 80.65% |
42 | 52.38% |
31 | 58.06% |
| Technikum nr 2 - Otwock |
33 | 93.94% |
43 | 48.84% |
33 | 57.58% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wyszogród |
9 | 100% |
9 | 55.56% |
9 | 55.56% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Legionowo |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZS Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 r. - Sochaczew |
3 | 66.67% |
3 | 33.33% |
3 | 33.33% |
| Technikum - Piastów |
20 | 80% |
25 | 28% |
20 | 30% |