| Technikum - Łochów |
29 | 100% |
29 | 100% |
27 | 100% |
| Technikum - Sienno |
13 | 100% |
18 | 100% |
13 | 100% |
| Technikum nr 2 im. Mikołaja Kopernika - Wyszków |
27 | 96.2% |
27 | 100% |
26 | 96.15% |
| Technikum w ZS Technicznych i Licealnych nr 2 - Grodzisk Mazowiecki |
25 | 100% |
28 | 92.9% |
25 | 96% |
| Technikum nr 1 - Ciechanów |
41 | 95.1% |
43 | 97.7% |
41 | 95.12% |
| Technikum w ZS Ekonomicznych - Mińsk Mazowiecki |
30 | 96.7% |
30 | 93.3% |
30 | 93.33% |
| Technikum nr 2 im. Antoniny Mrozowskiej - Mława |
30 | 93.1% |
31 | 100% |
29 | 93.1% |
| Technikum nr 2 - Siedlce |
26 | 100% |
26 | 92.3% |
26 | 92.31% |
| Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych - Radom |
46 | 100% |
51 | 87.8% |
45 | 91.11% |
| Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika - Warszawa |
60 | 100% |
60 | 89.7% |
58 | 89.66% |
| Technikum nr 1 - Sokołów Podlaski |
22 | 100% |
23 | 82.6% |
22 | 86.36% |
| Niepubliczne Technikum im. 72 Pułku Piechoty ZDZ - Radom |
27 | 100% |
28 | 85.2% |
27 | 85.19% |
| Technikum - Warka |
25 | 96% |
31 | 71% |
25 | 84% |
| Technikum - Wyszogród |
25 | 96% |
25 | 88% |
25 | 84% |
| Technikum - Serock |
18 | 100% |
21 | 75% |
18 | 83.33% |
| Technikum Ekonomiczne - Wołomin |
12 | 100% |
12 | 83.3% |
12 | 83.33% |
| Technikum - Czerwińsk nad Wisłą |
28 | 81.5% |
27 | 92.3% |
26 | 80.77% |
| Technikum nr 1 - Pułtusk |
29 | 93.1% |
31 | 86.2% |
29 | 79.31% |
| Technikum Ekonomiczne nr 5 - Warszawa |
25 | 100% |
25 | 76% |
25 | 76% |
| Technikum nr 7 - Warszawa |
26 | 96% |
27 | 73.1% |
25 | 76% |
| Technikum - Przasnysz |
33 | 90.9% |
35 | 74.3% |
33 | 75.76% |
| Technikum nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego - Ostrów Mazowiecka |
25 | 91.7% |
25 | 75% |
24 | 75% |
| Technikum nr 1 - Płońsk |
20 | 100% |
22 | 68.2% |
20 | 75% |
| Technikum nr 12 - Warszawa |
16 | 93.8% |
16 | 75% |
16 | 75% |
| Technikum im. Mikołaja Kopernika - Nasielsk |
20 | 89.5% |
21 | 75% |
19 | 73.68% |
| Technikum nr 3 im. Ludwika Krzywickiego - Warszawa |
15 | 100% |
16 | 68.8% |
15 | 73.33% |
| Technikum nr 1 - Konstancin-Jeziorna |
28 | 100% |
32 | 66.7% |
26 | 73.08% |
| Technikum nr 1 - Płock |
48 | 93.5% |
51 | 70.2% |
44 | 72.73% |
| Technikum - Żyrardów |
25 | 91.7% |
29 | 63% |
24 | 66.67% |
| Technikum w ZS Centrum Kształcenia Praktycznego - Sochaczew |
23 | 95.7% |
24 | 62.5% |
23 | 65.22% |
| Technikum im. Stanisława Staszica - Białobrzegi |
43 | 88.4% |
49 | 63% |
43 | 65.12% |
| Technikum nr 2 - Otwock |
49 | 95.9% |
57 | 61.8% |
49 | 63.27% |
| Technikum - Piastów |
16 | 100% |
22 | 59.1% |
16 | 62.5% |
| Technikum - Teresin |
21 | 95.2% |
22 | 59.1% |
21 | 61.9% |
| Publiczne Technikum nr 1 - Błonie |
22 | 95.2% |
26 | 48% |
21 | 52.38% |
| Technikum nr 1 - Ostrołęka |
27 | 100% |
29 | 55.2% |
27 | 51.85% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wyszogród |
6 | 83.3% |
6 | 50% |
6 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sokołów Podlaski |
2 | 100% |
2 | 50% |
2 | 50% |
| Technikum - Różan |
14 | 85.7% |
14 | 42.9% |
14 | 42.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Grodzisk Mazowiecki |
24 | 91.7% |
26 | 38.5% |
24 | 41.67% |
| Technikum - Zielona |
13 | 100% |
16 | 37.5% |
13 | 38.46% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 18 - Warszawa |
11 | 63.6% |
11 | 36.4% |
11 | 27.27% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Legionowo |
3 | 66.7% |
3 | 0% |
3 | 0% |
| Technikum Samochodowe nr 3 - Warszawa |
2 | 0% |
3 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mszczonów |
1 | 100% |
1 | 0% |
1 | 0% |