| Technikum - Krapkowice |
39 | 100% |
39 | 92.31% |
39 | 92.31% |
| Technikum nr 1 - Kędzierzyn-Koźle |
76 | 100% |
76 | 86.84% |
76 | 86.84% |
| Technikum nr 7 - Opole |
32 | 100% |
32 | 81.25% |
32 | 81.25% |
| Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich - Opole |
5 | 100% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Technikum nr 2 - Głubczyce |
18 | 100% |
18 | 77.78% |
18 | 77.78% |
| Technikum nr 2 - Olesno |
23 | 100% |
23 | 73.91% |
23 | 73.91% |
| Technikum - Strzelce Opolskie |
19 | 94.74% |
19 | 73.68% |
19 | 73.68% |
| Technikum nr 3 - Nysa |
85 | 96.47% |
85 | 71.76% |
85 | 71.76% |
| Technikum nr 1 im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
28 | 96.43% |
28 | 71.43% |
28 | 71.43% |
| Technikum nr 2 - Brzeg |
41 | 97.56% |
41 | 70.73% |
41 | 70.73% |
| Technikum nr 3 - Brzeg |
44 | 90.91% |
44 | 61.36% |
44 | 61.36% |
| Technikum nr 1 im. Żołnierzy Września 1939 Roku - Namysłów |
22 | 90.91% |
22 | 59.09% |
22 | 59.09% |
| Technikum - Głogówek |
12 | 100% |
12 | 58.33% |
12 | 58.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Opole |
9 | 88.89% |
9 | 55.56% |
9 | 55.56% |
| Technikum - Dobrzeń Wielki |
11 | 72.73% |
11 | 54.55% |
11 | 54.55% |
| Technikum - Grodków |
31 | 87.1% |
31 | 41.94% |
31 | 41.94% |
| Technikum Zawodowe WZDZ - Opole |
19 | 84.21% |
19 | 31.58% |
19 | 31.58% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kluczbork |
4 | 50% |
4 | 25% |
4 | 25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Brzeg |
5 | 20% |
5 | 20% |
5 | 20% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Opole |
10 | 80% |
10 | 0% |
10 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Niemodlin |
1 | 100% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Nysa |
1 | 100% |
1 | 0% |
1 | 0% |