| Technikum - Dobrzeń Wielki |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Technikum nr 2 - Olesno |
15 | 100% |
15 | 93.33% |
15 | 93.33% |
| Technikum nr 1 im. gen. Józefa Bema - Kluczbork |
28 | 96.43% |
28 | 92.86% |
28 | 92.86% |
| Technikum - Krapkowice |
14 | 92.86% |
14 | 85.71% |
14 | 85.71% |
| Technikum nr 1 - Kędzierzyn-Koźle |
30 | 100% |
30 | 83.33% |
30 | 83.33% |
| Technikum nr 7 - Opole |
34 | 100% |
34 | 82.35% |
34 | 82.35% |
| Technikum nr 1 im. Żołnierzy Września 1939 Roku - Namysłów |
17 | 100% |
17 | 76.47% |
17 | 76.47% |
| Technikum nr 2 - Brzeg |
80 | 98.75% |
80 | 76.25% |
80 | 76.25% |
| Technikum nr 2 - Głubczyce |
18 | 94.44% |
18 | 72.22% |
18 | 72.22% |
| Technikum - Strzelce Opolskie |
42 | 97.62% |
42 | 71.43% |
42 | 71.43% |
| Technikum nr 3 - Nysa |
50 | 96% |
50 | 72% |
50 | 70% |
| Technikum - Głogówek |
16 | 81.25% |
16 | 62.5% |
16 | 62.5% |
| Technikum - Grodków |
26 | 80.77% |
26 | 57.69% |
26 | 57.69% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Brzeg |
3 | 66.67% |
3 | 33.33% |
3 | 33.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Opole |
7 | 71.43% |
7 | 28.57% |
7 | 28.57% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Kędzierzyn-Koźle |
6 | 66.67% |
6 | 16.67% |
6 | 16.67% |
| Technikum Zawodowe WZDZ - Opole |
4 | 50% |
4 | 0% |
4 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Opole |
3 | 33.33% |
3 | 0% |
3 | 0% |