| Technikum nr 3 - Częstochowa |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 2 - Kłobuck |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 4 - Bielsko-Biała |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 1 im. Księżnej Eufemii Raciborskiej - Racibórz |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum - Koniecpol |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Technikum nr 5 - Katowice |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Technikum nr 13 - Katowice |
8 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Technikum - Mikołów |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Bytom |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Pszczyna |
6 | 100% |
7 | 85.71% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II - Siemianowice Śląskie |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Technikum nr 2 - Jaworzno |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Chorzów |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Mikołów |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pyskowice |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Sosnowiec |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ustroń |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Stanisława Staszica - Bielsko-Biała |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rydułtowy |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Lędziny |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Ornontowice |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Knurów |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Skoczów |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Powstańców Śląskich - Ruda Śląska |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Technikum nr 3 - Rybnik |
22 | 100% |
22 | 95.45% |
22 | 95.45% |
| Technikum nr 2 - Cieszyn |
15 | 100% |
15 | 93.33% |
15 | 93.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Żywiec |
14 | 92.86% |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Izby Rzemieślniczej - Rybnik |
11 | 90.91% |
11 | 100% |
11 | 90.91% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 7 - Bielsko-Biała |
16 | 100% |
16 | 87.5% |
16 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Istebna |
7 | 85.71% |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Ligonia - Piekary Śląskie |
6 | 83.33% |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Żory |
6 | 83.33% |
7 | 85.71% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Ruda Śląska |
5 | 100% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Czerwionka-Leszczyny |
10 | 90% |
9 | 77.78% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Lubliniec |
9 | 88.89% |
9 | 77.78% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Czechowice-Dziedzice |
8 | 100% |
8 | 75% |
8 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Tychy |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej - Wodzisław Śląski |
10 | 90% |
10 | 70% |
10 | 70% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Cieszyn |
10 | 80% |
10 | 90% |
10 | 70% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w Ustroniu - Ustroń |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Cieszyn |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Gliwice |
6 | 50% |
6 | 100% |
6 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Kłobuck |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Zabrze |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Katowice |
9 | 44.44% |
9 | 66.67% |
9 | 44.44% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 Specjalna - Ruda Śląska |
7 | 42.86% |
6 | 100% |
6 | 33.33% |