| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Śrem |
26 | 100% |
26 | 100% |
26 | 100% |
| Technikum nr 2 - Wronki |
25 | 100% |
25 | 100% |
25 | 100% |
| Technikum w ZS Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego - Rawicz |
25 | 100% |
25 | 100% |
25 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rawicz |
25 | 100% |
25 | 100% |
25 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kościan |
24 | 100% |
24 | 100% |
24 | 100% |
| Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Poznań |
23 | 100% |
23 | 100% |
23 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Hipolita Cegielskiego - Środa Wielkopolska |
23 | 100% |
23 | 100% |
23 | 100% |
| Technikum im. Marcina Rożka - Wolsztyn |
22 | 100% |
22 | 100% |
22 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. J. Nojego - Czarnków |
22 | 100% |
22 | 100% |
22 | 100% |
| Technikum nr 1 - Leszno |
21 | 100% |
21 | 100% |
21 | 100% |
| Technikum - Turek |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Hipolita Cegielskiego - Pleszew |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Piła |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rogoźno |
14 | 100% |
14 | 100% |
14 | 100% |
| Technikum nr 1 - Pleszew |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 2 im. gen. Mieczysława Smorawińskiego - Kalisz |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Buk |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Nietążkowo |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 2 - Szamotuły |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Henryka Sienkiewicza - Trzcianka |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Opalenica |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Powstańców Wlkp. 1918 1919 - Krzyż Wielkopolski |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Kalisz |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Witkowo |
9 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Przemęt |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Technikum w ZS im. Józefa Nojego - Czarnków |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jutrosin |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pniewy |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Miejska Górka |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Murowana Goślina |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Poznań |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Borek Wielkopolski |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Hipolita Cegielskiego - Trzemeszno |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia przy Prywatnym Zespole Szkół - Czarnków |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Technikum - Trzemeszno |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Bojanowo |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Koźmin Wielkopolski |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Hipolita Cegielskiego - Jastrowie |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. gen. J. H. Dąbrowskiego - Nowe Miasto nad Wartą |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Krajenka |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wyrzysk |
2 | 100% |
3 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Powstańców Wielkopolskich - Brenno |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Łobżenica |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Swarzędz |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Ostrzeszów |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Kościan |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Damasławek |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła Specjalna - Słupca |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Szkoła Branżowa I Stopnia nr 4 - Leszno |
39 | 97.44% |
39 | 100% |
39 | 97.44% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Poznań |
36 | 97.22% |
36 | 100% |
36 | 97.22% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Kazimierza Hołogi - Nowy Tomyśl |
36 | 97.22% |
36 | 100% |
36 | 97.22% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Września |
34 | 100% |
34 | 97.06% |
34 | 97.06% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Jarocin |
65 | 96.92% |
65 | 100% |
65 | 96.92% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Marcina Rożka - Wolsztyn |
24 | 95.83% |
24 | 100% |
24 | 95.83% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chodzież |
24 | 95.83% |
24 | 100% |
24 | 95.83% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Koło |
23 | 95.65% |
23 | 100% |
23 | 95.65% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Hipolita Cegielskiego - Złotów |
21 | 95.24% |
21 | 100% |
21 | 95.24% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gostyń |
20 | 100% |
20 | 95% |
20 | 95% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Międzychód |
18 | 94.44% |
18 | 100% |
18 | 94.44% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia w ZSP nr 3 - Gniezno |
18 | 100% |
18 | 94.44% |
18 | 94.44% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Szamotuły |
16 | 93.75% |
16 | 100% |
16 | 93.75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Grodzisk Wielkopolski |
43 | 95.35% |
43 | 97.67% |
43 | 93.02% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła Artystycznego im. gen. Wł. Andersa - Poznań |
14 | 92.86% |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Zbąszyń |
14 | 92.86% |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Braci Kostaneckich - Zagórów |
14 | 100% |
14 | 92.86% |
14 | 92.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Mikołajczyka - Wągrowiec |
41 | 95.12% |
41 | 97.56% |
41 | 92.68% |
| Technikum - Oborniki |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wronki |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Technikum nr 5 - Ostrów Wielkopolski |
12 | 100% |
12 | 91.67% |
12 | 91.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Oborniki |
12 | 100% |
12 | 91.67% |
12 | 91.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gołańcz |
10 | 90% |
10 | 90% |
10 | 90% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kępno |
18 | 88.89% |
18 | 100% |
18 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Turek |
18 | 94.44% |
18 | 94.44% |
18 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Ziemi Krobskiej - Krobia |
18 | 94.44% |
18 | 94.44% |
18 | 88.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pogorzela |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sompolno |
8 | 87.5% |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Słupca |
13 | 92.31% |
13 | 92.31% |
13 | 84.62% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wilczogóra |
6 | 100% |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Konin |
11 | 100% |
11 | 81.82% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Konin |
11 | 81.82% |
11 | 90.91% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Mosina |
11 | 90.91% |
12 | 83.33% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Weteranów Działań Poza Granicami Państwa - Włoszakowice |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia CKZiU - Gniezno |
16 | 100% |
16 | 75% |
16 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kobylin |
4 | 100% |
4 | 75% |
4 | 75% |
| Branzowa Szkoła I Stopnia - Odolanów |
14 | 100% |
14 | 71.43% |
14 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Leszno |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 3 - Września |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Brzezie |
2 | 50% |
2 | 100% |
2 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Ostrzeszów |
11 | 90.91% |
11 | 36.36% |
11 | 36.36% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Rawicz |
2 | 0% |
2 | 100% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rokietnica |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |