| Technikum nr 1 - Leszno |
25 | 100% |
25 | 100% |
25 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Jarocin |
23 | 100% |
23 | 100% |
23 | 100% |
| Technikum im. Marcina Rożka - Wolsztyn |
23 | 100% |
22 | 100% |
22 | 100% |
| Technikum w ZS Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego - Rawicz |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Szkoła Branżowa I Stopnia nr 4 - Leszno |
18 | 100% |
18 | 100% |
18 | 100% |
| Technikum nr 5 - Ostrów Wielkopolski |
15 | 100% |
15 | 100% |
15 | 100% |
| Technikum - Turek |
14 | 100% |
14 | 100% |
14 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gostyń |
12 | 100% |
12 | 100% |
12 | 100% |
| Technikum nr 2 - Szamotuły |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Chodzież |
11 | 100% |
11 | 100% |
11 | 100% |
| Technikum nr 2 im. gen. Mieczysława Smorawińskiego - Kalisz |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Hipolita Cegielskiego - Pleszew |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Oborniki |
10 | 100% |
10 | 100% |
10 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Poznań |
10 | 100% |
9 | 100% |
9 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Poznań |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Powstańców Wlkp. 1918 1919 - Krzyż Wielkopolski |
8 | 100% |
8 | 100% |
8 | 100% |
| Technikum nr 1 - Pleszew |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Hipolita Cegielskiego - Środa Wielkopolska |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Międzychód |
7 | 100% |
7 | 100% |
7 | 100% |
| Technikum w ZS im. Józefa Nojego - Czarnków |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Koźmin Wielkopolski |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kobylin |
6 | 100% |
6 | 100% |
6 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Buk |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Opalenica |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wyrzysk |
5 | 100% |
5 | 100% |
5 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Murowana Goślina |
4 | 100% |
4 | 100% |
4 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Przemęt |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Braci Kostaneckich - Zagórów |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rokietnica |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Grabonóg |
3 | 100% |
3 | 100% |
3 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wilczogóra |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Borek Wielkopolski |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Powstańców Wielkopolskich - Brenno |
2 | 100% |
2 | 100% |
2 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Leszno |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 Specjalna - Krotoszyn |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Weteranów Działań Poza Granicami Państwa - Włoszakowice |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia nr 1 - Poznań |
1 | 100% |
1 | 100% |
1 | 100% |
| Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Poznań |
27 | 96.3% |
27 | 100% |
27 | 96.3% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kościan |
21 | 95.24% |
21 | 95.24% |
21 | 95.24% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Grodzisk Wielkopolski |
27 | 92.59% |
27 | 100% |
27 | 92.59% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Słupca |
13 | 92.31% |
13 | 100% |
13 | 92.31% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 - Śrem |
11 | 90.91% |
11 | 100% |
11 | 90.91% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Szamotuły |
20 | 90% |
20 | 95% |
20 | 90% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Turek |
19 | 89.47% |
19 | 100% |
19 | 89.47% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Miejska Górka |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Hipolita Cegielskiego - Trzemeszno |
8 | 87.5% |
8 | 100% |
8 | 87.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Września |
23 | 86.96% |
23 | 95.65% |
23 | 86.96% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Mikołajczyka - Wągrowiec |
21 | 90.48% |
21 | 90.48% |
21 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Hipolita Cegielskiego - Złotów |
14 | 85.71% |
14 | 100% |
14 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Ostrzeszów |
7 | 85.71% |
7 | 100% |
7 | 85.71% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 im. Kazimierza Hołogi - Nowy Tomyśl |
35 | 85.71% |
35 | 94.29% |
35 | 82.86% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Kępno |
17 | 94.12% |
17 | 88.24% |
17 | 82.35% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 - Piła |
11 | 81.82% |
11 | 100% |
11 | 81.82% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła Artystycznego im. gen. Wł. Andersa - Poznań |
10 | 90% |
10 | 80% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Ziemi Krobskiej - Krobia |
10 | 80% |
10 | 100% |
10 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 - Konin |
5 | 80% |
5 | 80% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Łobżenica |
5 | 80% |
5 | 100% |
5 | 80% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 im. Jana Pawła II - Krotoszyn |
9 | 77.78% |
9 | 100% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Wronki |
9 | 77.78% |
9 | 100% |
9 | 77.78% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rogoźno |
13 | 76.92% |
13 | 92.31% |
13 | 76.92% |
| Technikum - Oborniki |
12 | 75% |
12 | 100% |
12 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia CKZiU - Gniezno |
12 | 100% |
12 | 75% |
12 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Hipolita Cegielskiego - Jastrowie |
4 | 75% |
4 | 100% |
4 | 75% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pniewy |
7 | 71.43% |
7 | 100% |
7 | 71.43% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Marcina Rożka - Wolsztyn |
9 | 66.67% |
9 | 100% |
9 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 - Mosina |
9 | 77.78% |
9 | 77.78% |
9 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia nr 7 - Kalisz |
6 | 66.67% |
6 | 66.67% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Witkowo |
6 | 83.33% |
6 | 83.33% |
6 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Pogorzela |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Jutrosin |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branzowa Szkoła I Stopnia - Odolanów |
3 | 66.67% |
3 | 100% |
3 | 66.67% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Sompolno |
11 | 63.64% |
11 | 90.91% |
11 | 63.64% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. J. Nojego - Czarnków |
8 | 62.5% |
8 | 100% |
8 | 62.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Zbąszyń |
8 | 75% |
8 | 87.5% |
8 | 62.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. Henryka Sienkiewicza - Trzcianka |
8 | 62.5% |
8 | 100% |
8 | 62.5% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Koło |
19 | 57.89% |
19 | 100% |
19 | 57.89% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Rawicz |
16 | 62.5% |
16 | 87.5% |
16 | 56.25% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Bojanowo |
6 | 50% |
6 | 100% |
6 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Gołańcz |
4 | 50% |
4 | 100% |
4 | 50% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia - Nietążkowo |
5 | 60% |
5 | 80% |
5 | 40% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Wolsztyn |
3 | 0% |
3 | 100% |
3 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Ostrzeszów |
2 | 0% |
2 | 100% |
2 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia przy Prywatnym Zespole Szkół - Czarnków |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia - Rawicz |
1 | 0% |
1 | 0% |
1 | 0% |
| Branżowa Szkoła I Stopnia im. gen. J. H. Dąbrowskiego - Nowe Miasto nad Wartą |
1 | 0% |
1 | 100% |
1 | 0% |