Wyniki matur - Branżowa Szkoła II Stopnia nr 1 Opole
Ocena: 4.24 (12 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 57.43% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 28.57% | 23.71% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 22.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
57.43%
Język angielski (R)
37.2%
Język polski (P)
23.71%
Matematyka (P)
22.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 45.14% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 63.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 55.56% | 29.78% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 22.22% | 26.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
45.14%
Język angielski (R)
26.33%
Język polski (P)
29.78%
Matematyka (P)
26.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 47.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 40.86% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 27.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
47.17%
Język angielski (R)
26.67%
Język polski (P)
40.86%
Matematyka (P)
27.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.33% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 73.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 82.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 68.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 44.5% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 32.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
63.33%
Język angielski (R)
25.33%
Język niemiecki (P)
73.33%
Język niemiecki (R)
68.67%
Język polski (P)
44.5%
Matematyka (P)
32.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony