Wyniki matur - Branżowa Szkoła II Stopnia Ruda Śląska
Ocena: 1.58 (46 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 46.6% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50.56% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 37.5% | 22.73% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 41.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 22.53% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
46.6%
Język angielski (R)
45.57%
Język polski (P)
22.73%
Matematyka (P)
22.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 60% | 42.26% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85% | 40.04% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 35% | 21.61% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 75% | 40.7% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 20% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
15%
Geografia (R)
13%
Historia (R)
5%
Język angielski (P)
42.26%
Język angielski (R)
29.8%
Język polski (P)
21.61%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
20%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 57.14% | 42.13% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 71.43% | 42.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 28.57% | 23.5% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 71.43% | 38.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 22.63% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
42.13%
Język polski (P)
23.5%
Matematyka (P)
22.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.6% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.9% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.73% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 81.82% | 41.91% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 33.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
73.6%
Język angielski (R)
59.67%
Język polski (P)
51.73%
Matematyka (P)
33.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 36.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 37.5% | 25.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 19.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
36.29%
Język polski (P)
25.11%
Matematyka (P)
19.88%
Matematyka (R)
3%
WOS (R)
9.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony