Wyniki matur Dwujęzyczne Liceum Luboń
Ocena: 3.66 (32 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 59.93% | 29 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.67% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 95.89% | 55 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.29% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.62% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.24% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.36% | 71.64% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.08% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
59.93%
Historia (R)
59%
Język angielski (P)
95.67%
Język polski (P)
69.29%
Język polski (R)
57.24%
Matematyka (P)
71.64%
Matematyka (R)
29.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 64.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.35% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.68% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.67% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.39% | 57 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.43% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.25% | 69.93% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.82% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
52.5%
Geografia (R)
52.5%
Historia (R)
64.8%
Język angielski (P)
96.35%
Język polski (P)
70.67%
Język polski (R)
51.43%
Matematyka (P)
69.93%
Matematyka (R)
16.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.89% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.34% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.28% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 66.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.55% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.31% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 67.17% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 68.03% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
54.89%
Historia (R)
44.8%
Język angielski (P)
97.34%
Język niemiecki (R)
66.5%
Język polski (P)
69.55%
Język polski (R)
67.17%
Matematyka (P)
68.03%
Matematyka (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 64.59% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 63.83% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.29% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.89% | 45 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.16% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.56% | 75.24% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.27% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 75.04% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.54% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Geografia (R)
64.59%
Historia (R)
63.83%
Informatyka (R)
35%
Język angielski (P)
94.29%
Język niemiecki (R)
78%
Język polski (P)
64.16%
Język polski (R)
74.27%
Matematyka (P)
75.04%
Matematyka (R)
41.54%
WOS (R)
61%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.68% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.2% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 83.87% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.37% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.44% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.37% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
60.68%
Historia (R)
46%
Język angielski (P)
96.2%
Język angielski (R)
83.87%
Język niemiecki (R)
71%
Język polski (P)
55.37%
Język polski (R)
63.44%
Matematyka (P)
73.37%
Matematyka (R)
31.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.36% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.11% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 82.3% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.15% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.91% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 61.93% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
44.36%
Historia (R)
38%
Informatyka (R)
24.8%
Język angielski (P)
97.11%
Język angielski (R)
82.3%
Język polski (P)
64.15%
Język polski (R)
52.91%
Matematyka (P)
61.93%
Matematyka (R)
22.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony