Wyniki matur - I Liceum Dobczyce
Ocena: 3.29 (31 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.78% | 37 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.75% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.46% | 50 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.56% | 65.6% | 121 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.69% | 67.78% | 121 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.96% | 72 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.5% | 57.34% | 123 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.93% | 59.89% | 123 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.54% | 39.61% | 123 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.75% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
24.78%
Chemia (R)
16.75%
Geografia (R)
32.46%
Język angielski (P)
65.6%
Język angielski (R)
53.96%
Język polski (P)
57.34%
Matematyka (P)
39.61%
Matematyka (R)
8.67%
WOS (R)
16.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.58% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 17.64% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.52% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.67% | 61.55% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.8% | 55.96% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.52% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 55.08% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 53.92% | 51 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 56.63% | 51 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
25.58%
Chemia (R)
17.64%
Geografia (R)
31.52%
Historia (R)
21.4%
Język angielski (P)
61.55%
Język angielski (R)
43.52%
Język polski (P)
55.08%
Matematyka (P)
56.63%
WOS (R)
19.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.63% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.62% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 63.05% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.48% | 57.12% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.41% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 73% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 56.95% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.45% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 9.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.37% | 50.4% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.63%
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
43.62%
Historia (R)
35.75%
Język angielski (P)
63.05%
Język angielski (R)
37.41%
Język niemiecki (P)
45%
Język polski (P)
56.95%
Język polski (R)
9.29%
Matematyka (P)
50.4%
Matematyka (R)
5.33%
WOS (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.58% | 19 |
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 21.83% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.58% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.45% | 62.85% | 53 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 1 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.23% | 66.6% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 1 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.83% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 42% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 56.45% | 56 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 90% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 0% | 0% | 1 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.48% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 0% | 17% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.07% | 52.82% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.6% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
21.58%
Biologia (R)
32%
Chemia (R)
21.83%
Chemia (R)
2%
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
31.58%
Historia (R)
22%
Historia sztuki (R)
10%
Język angielski (P)
62.85%
Język angielski (P)
94%
Język angielski (R)
50.83%
Język niemiecki (P)
40%
Język niemiecki (R)
20.67%
Język polski (P)
56.45%
Język polski (P)
90%
Język polski (R)
38.5%
Matematyka (P)
17%
Matematyka (P)
52.82%
Matematyka (R)
9.6%
WOS (R)
30.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.47% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 53.83% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.92% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 52.45% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.04% | 37.72% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20.75%
Chemia (R)
6.4%
Geografia (R)
25.47%
Język angielski (P)
53.83%
Język angielski (R)
32.92%
Język niemiecki (R)
16%
Język polski (P)
52.45%
Język polski (R)
40.2%
Matematyka (P)
37.72%
WOS (R)
24.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.15% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.27% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 62.46% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.26% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 56.37% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.08% | 40.6% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
23.15%
Chemia (R)
8%
Geografia (R)
23.27%
Informatyka (R)
26%
Język angielski (P)
62.46%
Język angielski (R)
53.26%
Język polski (P)
56.37%
Język polski (R)
43.13%
Matematyka (P)
40.6%
Matematyka (R)
42%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony