Wyniki matur I Liceum im. Adama Mickiewicza Sulęcin
Ocena: 3.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.84% | 31 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.23% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.69% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.65% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.09% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.74% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58.91% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 86.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 33.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.01% | 77 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.32% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.83% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.22% | 47.48% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.78% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
26.84%
Chemia (R)
25%
Geografia (R)
36.23%
Historia (R)
21.69%
Język angielski (P)
83.65%
Język angielski (R)
67.74%
Język niemiecki (P)
58.91%
Język niemiecki (R)
33.71%
Język polski (P)
65.01%
Język polski (R)
38.83%
Matematyka (P)
47.48%
Matematyka (R)
19.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.15% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 85.82% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.34% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.91% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 64.48% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.1% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 59.55% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.73% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
35%
Chemia (R)
16.33%
Geografia (R)
42.15%
Historia (R)
27.67%
Język angielski (P)
85.82%
Język angielski (R)
60.91%
Język polski (P)
64.48%
Język polski (R)
33.86%
Matematyka (P)
59.55%
Matematyka (R)
6.73%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.75% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53.06% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.98% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.1% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.22% | 45 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 47.13% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 79.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.84% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.33% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.46% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.61% | 58.51% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24.75%
Chemia (R)
9.83%
Geografia (R)
53.06%
Historia (R)
16.33%
Język angielski (P)
84.98%
Język angielski (R)
62.22%
Język niemiecki (P)
47.13%
Język niemiecki (R)
28%
Język polski (P)
70.84%
Język polski (R)
56.46%
Matematyka (P)
58.51%
Matematyka (R)
15.67%
WOS (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.18% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 43.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 65.43% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 80.55% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.65% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.42% | 38 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 47.7% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 82.3% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.02% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.02% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.1% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.97% | 58.34% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.33% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
28.18%
Chemia (R)
43.67%
Fizyka (R)
46%
Geografia (R)
65.43%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
80.55%
Język angielski (R)
62.42%
Język niemiecki (P)
47.7%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
64.02%
Język polski (R)
57.1%
Matematyka (P)
58.34%
Matematyka (R)
36.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.38% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.2% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.43% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.44% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.71% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.47% | 61.76% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
32.38%
Chemia (R)
16%
Geografia (R)
60.2%
Historia (R)
42.5%
Język angielski (P)
84.43%
Język angielski (R)
66.44%
Język polski (P)
60.71%
Język polski (R)
54.38%
Matematyka (P)
61.76%
Matematyka (R)
31.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.25% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.76% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 68.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 55.15% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.77% | 49.15% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
16.25%
Chemia (R)
31%
Historia (R)
55.33%
Język angielski (P)
80.76%
Język angielski (R)
59.14%
Język niemiecki (P)
68.4%
Język niemiecki (R)
48%
Język polski (P)
55.15%
Język polski (R)
49.3%
Matematyka (P)
49.15%
Matematyka (R)
23%
WOS (R)
28.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony