Wyniki matur - I Liceum im. Juliusza Słowackiego Skarżysko-Kamienna
Ocena: 1.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 67.25% | 52 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 60.11% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 64.67% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.52% | 56 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 58.3% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.13% | 163 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.98% | 163 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78.46% | 117 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.24% | 167 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.14% | 167 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.51% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.4% | 72.12% | 167 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.47% | 64 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 69.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
67.25%
Chemia (R)
60.11%
Fizyka (R)
64.67%
Geografia (R)
46.52%
Historia (R)
58.3%
Informatyka (R)
47.33%
Język angielski (P)
89.13%
Język angielski (R)
78.46%
Język polski (P)
65.24%
Język polski (R)
53.51%
Matematyka (P)
72.12%
Matematyka (R)
44.47%
WOS (R)
69.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 59.14% | 28 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 41.19% | 27 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.64% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.03% | 86.81% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.67% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.19% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 78.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 95% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.4% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.64% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.43% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.05% | 76.21% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.9% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.29% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
59.14%
Chemia (R)
41.19%
Filozofia (R)
30.67%
Fizyka (R)
47.64%
Geografia (R)
31.67%
Historia (R)
49.4%
Informatyka (R)
27.67%
Język angielski (P)
86.81%
Język angielski (R)
67.19%
Język niemiecki (P)
78.5%
Język niemiecki (R)
86%
Język polski (P)
64.4%
Język polski (R)
40.43%
Matematyka (P)
76.21%
Matematyka (R)
29.9%
WOS (R)
33.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 56.04% | 25 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 52.56% | 16 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.62% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.48% | 27 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 45.11% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.73% | 95 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 90.06% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.24% | 79 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.94% | 68.4% | 97 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.1% | 97 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.79% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.97% | 82.01% | 97 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.28% | 44 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
56.04%
Chemia (R)
52.56%
Fizyka (R)
44.62%
Geografia (R)
52.48%
Historia (R)
45.11%
Informatyka (R)
8.4%
Język angielski (P)
89.73%
Język angielski (R)
70.24%
Język polski (P)
68.4%
Język polski (R)
49.79%
Matematyka (P)
82.01%
Matematyka (R)
36.28%
WOS (R)
32.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 49.31% | 45 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 40.12% | 34 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.64% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.87% | 30 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.36% | 140 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 90.46% | 140 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.67% | 121 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 55.7% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.59% | 67.16% | 142 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.15% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.18% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.3% | 76.13% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.52% | 61 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 48.45% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
49.31%
Chemia (R)
40.12%
Fizyka (R)
45.64%
Geografia (R)
55.87%
Historia sztuki (R)
15%
Informatyka (R)
21.67%
Język angielski (P)
89.36%
Język angielski (R)
70.67%
Język hiszpański (R)
39.5%
Język niemiecki (P)
64%
Język niemiecki (R)
55.7%
Język polski (P)
67.16%
Język polski (R)
50.18%
Matematyka (P)
76.13%
Matematyka (R)
38.52%
WOS (R)
48.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 54.74% | 43 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 36.97% | 32 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.05% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.68% | 28 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 67.2% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.73% | 133 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.43% | 113 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 74% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 62.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.91% | 137 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60.34% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.08% | 73.86% | 137 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.88% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
54.74%
Chemia (R)
36.97%
Fizyka (R)
32.05%
Geografia (R)
39.68%
Historia (R)
67.2%
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
87.73%
Język angielski (R)
67.43%
Język niemiecki (P)
74%
Język niemiecki (R)
62.5%
Język polski (P)
60.91%
Język polski (R)
60.34%
Matematyka (P)
73.86%
Matematyka (R)
29.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.6% | 50 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20.04% | 45 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.87% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.85% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.77% | 86.18% | 163 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.87% | 126 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 74% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.02% | 63.03% | 169 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.39% | 51 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 72% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 32.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.64% | 69.52% | 169 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.48% | 69 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27.94% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
32.6%
Chemia (R)
20.04%
Fizyka (R)
28.87%
Geografia (R)
37.85%
Historia (R)
34.67%
Informatyka (R)
35.5%
Język angielski (P)
86.18%
Język angielski (R)
68.87%
Język niemiecki (P)
74%
Język niemiecki (R)
88%
Język polski (P)
63.03%
Język polski (R)
50.39%
Język rosyjski (P)
72%
Język rosyjski (R)
32.67%
Matematyka (P)
69.52%
Matematyka (R)
29.48%
WOS (R)
27.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony