Wyniki matur - I Liceum im. M. Kopernika Łódź
Ocena: 3.00 (52 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 80.78% | 49 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 80.17% | 49 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 68.54% | 24 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 82.2% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 77.62% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 65.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.53% | 132 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 97.6% | 132 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 90.11% | 89 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 86.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 90% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 61.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.54% | 137 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.26% | 137 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 89.18% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 91.97% | 137 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 71.81% | 94 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
80.78%
Chemia (R)
80.17%
Fizyka (R)
68.54%
Geografia (R)
82.2%
Historia (R)
77.62%
Informatyka (R)
65.29%
Język angielski (P)
96.53%
Język angielski (R)
90.11%
Język niemiecki (P)
86.2%
Język niemiecki (R)
61.73%
Język polski (P)
80.54%
Język polski (R)
89.18%
Matematyka (P)
91.97%
Matematyka (R)
71.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 83.16% | 38 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 74.61% | 46 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 78.14% | 29 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 76.04% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 81.33% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 75.86% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 79% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.5% | 116 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 97.28% | 116 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 90.18% | 96 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.67% | 3 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 92% | 3 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 92.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 96.75% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 99% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.19% | 124 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.79% | 124 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 82.16% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.26% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 64.43% | 94 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
83.16%
Chemia (R)
74.61%
Fizyka (R)
78.14%
Geografia (R)
76.04%
Historia (R)
81.33%
Historia sztuki (R)
75.86%
Informatyka (R)
79%
Język angielski (P)
98.5%
Język angielski (R)
90.18%
Język francuski (P)
91.67%
Język francuski (R)
45.5%
Język niemiecki (P)
92.5%
Język niemiecki (R)
99%
Język polski (P)
77.19%
Język polski (R)
82.16%
Matematyka (P)
94.26%
Matematyka (R)
64.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 68.83% | 42 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 67.13% | 49 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 63.65% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 82.38% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.91% | 102 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 94.16% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 82.26% | 76 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 80.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 65.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 84.88% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.45% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.86% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 92.39% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 65.51% | 69 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
68.83%
Chemia (R)
67.13%
Fizyka (R)
63.65%
Geografia (R)
82.38%
Informatyka (R)
52.67%
Język angielski (P)
94.91%
Język angielski (R)
82.26%
Język niemiecki (P)
80.67%
Język niemiecki (R)
84.88%
Język polski (P)
74.45%
Język polski (R)
74.67%
Matematyka (P)
92.39%
Matematyka (R)
65.51%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 78.9% | 40 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 80.04% | 54 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 61.65% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 81.52% | 25 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 64.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.91% | 117 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87% | 2 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 95.1% | 117 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 2 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 2 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 90.05% | 97 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 62.92% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.65% | 120 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 50% | 33% | 2 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.94% | 120 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 2 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.65% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 56.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 94.43% | 120 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 72.55% | 88 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
78.9%
Chemia (R)
80.04%
Chemia (R)
8%
Fizyka (R)
61.65%
Geografia (R)
81.52%
Historia (R)
64.5%
Informatyka (R)
46%
Język angielski (P)
96.91%
Język angielski (P)
87%
Język angielski (R)
72%
Język angielski (R)
90.05%
Język francuski (P)
100%
Język hiszpański (R)
65%
Język niemiecki (R)
62.92%
Język polski (P)
79.65%
Język polski (P)
33%
Język polski (R)
71.65%
Matematyka (P)
56.5%
Matematyka (P)
94.43%
Matematyka (R)
72.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 86.29% | 24 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 68.19% | 52 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 72.32% | 28 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.54% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88.65% | 74 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 3 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 65.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.47% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.95% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 67.78% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
86.29%
Chemia (R)
68.19%
Fizyka (R)
72.32%
Informatyka (R)
66.57%
Język angielski (P)
97.54%
Język angielski (R)
88.65%
Język francuski (R)
80%
Język francuski (R)
80%
Język niemiecki (P)
65.33%
Język niemiecki (R)
52.5%
Język polski (P)
63.47%
Język polski (R)
68%
Matematyka (P)
93.95%
Matematyka (R)
67.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 72.24% | 58 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 68.38% | 77 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 71.67% | 30 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 68.83% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.63% | 143 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 90.06% | 145 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.33% | 3 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 88% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 76% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 91.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78.36% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.99% | 154 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68.59% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 93.02% | 154 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 60.6% | 113 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 52.08% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
72.24%
Chemia (R)
68.38%
Fizyka (R)
71.67%
Geografia (R)
68.83%
Historia (R)
71%
Informatyka (R)
53%
Język angielski (P)
98.63%
Język angielski (R)
90.06%
Język francuski (P)
79.33%
Język francuski (R)
88%
Język hiszpański (P)
76%
Język niemiecki (P)
91.67%
Język niemiecki (R)
78.36%
Język polski (P)
69.99%
Język polski (R)
68.59%
Matematyka (P)
93.02%
Matematyka (R)
60.6%
WOS (R)
52.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony