Wyniki matur - I Liceum im. Stanisława Dubois Koszalin
Ocena: 3.00 (12 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 68.33% | 63 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 60.65% | 52 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.43% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 70.41% | 37 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.74% | 168 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.32% | 168 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 86.29% | 115 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 76% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.27% | 173 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.64% | 173 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 69.12% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 81.77% | 173 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.53% | 76 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 58.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
68.33%
Chemia (R)
60.65%
Fizyka (R)
58.43%
Geografia (R)
70.41%
Historia (R)
53.33%
Informatyka (R)
41.43%
Język angielski (P)
94.74%
Język angielski (R)
86.29%
Język niemiecki (R)
76%
Język polski (P)
78.27%
Język polski (R)
69.12%
Matematyka (P)
81.77%
Matematyka (R)
58.53%
WOS (R)
58.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 69.42% | 55 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 56.95% | 39 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 71.87% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 68.22% | 32 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 68.7% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 77.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.29% | 134 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.44% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.16% | 106 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 62.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.25% | 136 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.85% | 136 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.29% | 136 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.43% | 61 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
69.42%
Chemia (R)
56.95%
Fizyka (R)
71.87%
Geografia (R)
68.22%
Historia (R)
68.7%
Informatyka (R)
77.33%
Język angielski (P)
96.29%
Język angielski (R)
81.16%
Język niemiecki (R)
62.83%
Język polski (P)
75.25%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
83.29%
Matematyka (R)
48.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 67.67% | 46 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 42.79% | 42 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 44.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 58.13% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 66.5% | 32 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 61.11% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.28% | 142 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.63% | 142 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78.63% | 106 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 80.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 71.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.78% | 144 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.3% | 144 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 80.26% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.51% | 144 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.52% | 58 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
67.67%
Chemia (R)
42.79%
Filozofia (R)
44.25%
Fizyka (R)
58.13%
Geografia (R)
66.5%
Historia (R)
61.11%
Informatyka (R)
35.75%
Język angielski (P)
94.28%
Język angielski (R)
78.63%
Język francuski (R)
80.67%
Język niemiecki (R)
71.25%
Język polski (P)
76.78%
Język polski (R)
80.26%
Matematyka (P)
82.51%
Matematyka (R)
51.52%
WOS (R)
66%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 66.93% | 56 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 53.79% | 48 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 78.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 54.58% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 74.13% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 62.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.87% | 148 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.64% | 148 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.85% | 137 |
| język francuski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język francuski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 91.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 92.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.84% | 152 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.34% | 81.97% | 152 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.2% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.34% | 82.7% | 152 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.23% | 60 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 78.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
66.93%
Chemia (R)
53.79%
Filozofia (R)
78.33%
Fizyka (R)
54.58%
Geografia (R)
74.13%
Historia (R)
39.67%
Informatyka (R)
62.22%
Język angielski (P)
94.87%
Język angielski (R)
81.85%
Język francuski (P)
100%
Język niemiecki (P)
96%
Język niemiecki (R)
92.83%
Język polski (P)
73.84%
Język polski (R)
71.2%
Matematyka (P)
82.7%
Matematyka (R)
56.23%
WOS (R)
78.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 72.3% | 54 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 55.25% | 52 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.69% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 68.65% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 66.38% | 21 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 60.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.3% | 142 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 86.58% | 134 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 93.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78.78% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.41% | 151 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 82.76% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.32% | 151 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 59.88% | 52 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
72.3%
Chemia (R)
55.25%
Fizyka (R)
56.69%
Geografia (R)
68.65%
Historia (R)
66.38%
Historia sztuki (R)
42.5%
Informatyka (R)
60.5%
Język angielski (P)
96.3%
Język angielski (R)
86.58%
Język niemiecki (P)
93.25%
Język niemiecki (R)
78.78%
Język polski (P)
70.41%
Język polski (R)
82.76%
Matematyka (P)
82.32%
Matematyka (R)
59.88%
WOS (R)
52.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 57.9% | 58 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 55.24% | 49 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.23% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.96% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60.95% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.73% | 153 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 87.17% | 151 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 94.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 86.27% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 72% | 164 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.39% | 82.59% | 164 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.21% | 77 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
57.9%
Chemia (R)
55.24%
Filozofia (R)
48%
Fizyka (R)
40.23%
Geografia (R)
60.96%
Historia (R)
60.95%
Informatyka (R)
51.27%
Język angielski (P)
97.73%
Język angielski (R)
87.17%
Język francuski (R)
66%
Język niemiecki (P)
94.4%
Język niemiecki (R)
86.27%
Język polski (P)
72%
Język polski (R)
72%
Matematyka (P)
82.59%
Matematyka (R)
44.21%
WOS (R)
49%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony