Wyniki matur - I Liceum im. Stefana Żeromskiego Zawiercie
Ocena: 1.00 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 42.07% | 58 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 28.06% | 34 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.83% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.83% | 35 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 52.73% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.51% | 81.7% | 203 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.21% | 203 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.62% | 135 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.53% | 72.29% | 204 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.73% | 204 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.13% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.55% | 62.9% | 204 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.48% | 58 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 47.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
42.07%
Chemia (R)
28.06%
Fizyka (R)
17.83%
Geografia (R)
45.83%
Historia (R)
52.73%
Język angielski (P)
81.7%
Język angielski (R)
67.62%
Język polski (P)
72.29%
Język polski (R)
49.13%
Matematyka (P)
62.9%
Matematyka (R)
23.48%
WOS (R)
47.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 56.94% | 31 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 38.4% | 20 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 66.83% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 47.15% | 13 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.45% | 86.79% | 129 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.88% | 129 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.47% | 89 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.23% | 67.48% | 130 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.74% | 130 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.04% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 73.02% | 130 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.87% | 55 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 49.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
56.94%
Chemia (R)
38.4%
Filozofia (R)
60%
Fizyka (R)
25.33%
Geografia (R)
66.83%
Historia (R)
47.15%
Historia sztuki (R)
27%
Język angielski (P)
86.79%
Język angielski (R)
69.47%
Język niemiecki (R)
31%
Język polski (P)
67.48%
Język polski (R)
40.04%
Matematyka (P)
73.02%
Matematyka (R)
22.87%
WOS (R)
49.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.71% | 34 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.68% | 22 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.9% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.31% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.22% | 87% | 129 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.4% | 129 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.14% | 116 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.49% | 130 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.43% | 130 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.23% | 48 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.15% | 69.34% | 130 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.11% | 54 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
33.71%
Chemia (R)
27.68%
Fizyka (R)
46.14%
Geografia (R)
60.9%
Historia (R)
39.31%
Język angielski (P)
87%
Język angielski (R)
62.14%
Język polski (P)
71.49%
Język polski (R)
38.23%
Matematyka (P)
69.34%
Matematyka (R)
29.11%
WOS (R)
30.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 40.82% | 28 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 33.11% | 18 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.22% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.42% | 38 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50.77% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.21% | 85.24% | 126 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.46% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.91% | 92 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.81% | 127 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.16% | 127 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.54% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.64% | 72.2% | 127 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.57% | 38 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
40.82%
Chemia (R)
33.11%
Fizyka (R)
20.22%
Geografia (R)
51.42%
Historia (R)
50.77%
Informatyka (R)
38.67%
Język angielski (P)
85.24%
Język angielski (R)
63.91%
Język polski (P)
70.81%
Język polski (R)
66.54%
Matematyka (P)
72.2%
Matematyka (R)
39.57%
WOS (R)
37.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 44.26% | 39 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.04% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.42% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.71% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 82% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.17% | 78.07% | 120 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.68% | 88 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.56% | 122 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.42% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.7% | 56.66% | 122 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.18% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
44.26%
Chemia (R)
22.04%
Fizyka (R)
11.42%
Geografia (R)
37%
Historia (R)
27.71%
Informatyka (R)
82%
Język angielski (P)
78.07%
Język angielski (R)
60.68%
Język niemiecki (P)
59%
Język niemiecki (R)
34%
Język polski (P)
65.56%
Język polski (R)
45.42%
Matematyka (P)
56.66%
Matematyka (R)
18.18%
WOS (R)
39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.64% | 39 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.54% | 28 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.83% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.05% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.3% | 84.81% | 143 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.29% | 102 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 67% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 61.61% | 145 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.29% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.9% | 60% | 145 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 36 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
30.64%
Chemia (R)
19.54%
Fizyka (R)
24.83%
Geografia (R)
32.05%
Historia (R)
38%
Język angielski (P)
84.81%
Język angielski (R)
64.29%
Język niemiecki (P)
67%
Język polski (P)
61.61%
Język polski (R)
46.29%
Matematyka (P)
60%
Matematyka (R)
25.33%
WOS (R)
33.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony