Wyniki matur - I Liceum im. Stefanii Sempołowskiej Tarnowskie Góry
Ocena: 3.00 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 42 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 49.53% | 30 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.25% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 56.18% | 57 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 67.58% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.33% | 172 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.76% | 172 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.34% | 106 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.64% | 173 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.73% | 173 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.48% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.69% | 75.99% | 173 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.68% | 72 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 72.35% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
49.86%
Chemia (R)
49.53%
Fizyka (R)
47.25%
Geografia (R)
56.18%
Historia (R)
67.58%
Język angielski (P)
92.33%
Język angielski (R)
76.34%
Język polski (P)
68.64%
Język polski (R)
62.48%
Matematyka (P)
75.99%
Matematyka (R)
44.68%
WOS (R)
72.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 37 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 44.35% | 23 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 66.5% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.4% | 72 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.18% | 17 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.64% | 179 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.24% | 179 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.23% | 132 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 2 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 55% | 2 |
| język hiszpański | ustny | podstawowy | 100% | 83% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.09% | 182 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.6% | 182 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.63% | 39 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.25% | 70.2% | 182 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.06% | 62 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32.27% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
49.86%
Chemia (R)
44.35%
Filozofia (R)
46%
Fizyka (R)
66.5%
Geografia (R)
44.4%
Historia (R)
40.18%
Historia sztuki (R)
38.25%
Informatyka (R)
92%
Język angielski (P)
91.64%
Język angielski (R)
70.23%
Język francuski (R)
38.5%
Język hiszpański (P)
55%
Język niemiecki (R)
51%
Język polski (P)
64.09%
Język polski (R)
43.63%
Język włoski (R)
53%
Matematyka (P)
70.2%
Matematyka (R)
30.06%
WOS (R)
32.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.18% | 51 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 37.88% | 33 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.14% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57.58% | 55 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.22% | 192 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.22% | 192 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.5% | 160 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 68.67% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 73.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.49% | 76.49% | 198 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.98% | 59.51% | 198 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.68% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.49% | 72.96% | 198 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.87% | 55 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37.24% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
38.18%
Chemia (R)
37.88%
Fizyka (R)
51.14%
Geografia (R)
57.58%
Historia (R)
44.45%
Język angielski (P)
88.22%
Język angielski (R)
69.5%
Język niemiecki (P)
68.67%
Język niemiecki (R)
50%
Język polski (P)
76.49%
Język polski (R)
51.68%
Matematyka (P)
72.96%
Matematyka (R)
34.87%
WOS (R)
37.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 54.96% | 24 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 16 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.2% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 62.98% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.88% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.85% | 141 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 90.6% | 141 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.79% | 130 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 79.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 91.4% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.32% | 69.34% | 146 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.75% | 146 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.29% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.32% | 75.62% | 146 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.05% | 38 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 60.25% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
54.96%
Chemia (R)
44.75%
Fizyka (R)
56.2%
Geografia (R)
62.98%
Historia (R)
37.88%
Język angielski (P)
90.85%
Język angielski (R)
72.79%
Język niemiecki (P)
79.4%
Język niemiecki (R)
51.33%
Język polski (P)
69.34%
Język polski (R)
35.29%
Matematyka (P)
75.62%
Matematyka (R)
44.05%
WOS (R)
60.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 47.08% | 24 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 36.13% | 24 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.46% | 28 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.82% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.27% | 120 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.22% | 103 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 47.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.2% | 62.97% | 125 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.39% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.7% | 125 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.71% | 31 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 49.11% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
47.08%
Chemia (R)
36.13%
Filozofia (R)
43%
Fizyka (R)
42.63%
Geografia (R)
54.46%
Historia (R)
27.82%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
88.27%
Język angielski (R)
69.22%
Język niemiecki (P)
54%
Język niemiecki (R)
47.67%
Język polski (P)
62.97%
Język polski (R)
54.39%
Matematyka (P)
66.7%
Matematyka (R)
30.71%
WOS (R)
49.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.88% | 40 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20.63% | 19 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.08% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.67% | 43 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.27% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.6% | 184 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.87% | 155 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 90.22% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 73.43% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.37% | 57.4% | 193 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.49% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.89% | 68.24% | 193 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.31% | 52 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.96% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
27.88%
Chemia (R)
20.63%
Fizyka (R)
27.08%
Geografia (R)
43.67%
Historia (R)
31.27%
Język angielski (P)
87.6%
Język angielski (R)
65.87%
Język niemiecki (P)
90.22%
Język niemiecki (R)
73.43%
Język polski (P)
57.4%
Język polski (R)
44.49%
Matematyka (P)
68.24%
Matematyka (R)
31.31%
WOS (R)
28.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony