Wyniki matur - I Liceum im. Tadeusza Kościuszki Gorzów Wielkopolski
Ocena: 3.14 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 58.78% | 98 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 62.58% | 60 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 52.22% | 63 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.97% | 39 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 59.11% | 18 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.85% | 235 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 95.63% | 235 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 87.42% | 235 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 48.57% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 95.63% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 94.63% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 79.13% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.05% | 243 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.05% | 243 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72.06% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.42% | 243 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.41% | 133 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
58.78%
Chemia (R)
62.58%
Fizyka (R)
52.22%
Geografia (R)
63.97%
Historia (R)
59.11%
Informatyka (R)
41.67%
Język angielski (P)
94.85%
Język angielski (R)
87.42%
Język hiszpański (R)
48.57%
Język niemiecki (P)
95.63%
Język niemiecki (R)
79.13%
Język polski (P)
75.05%
Język polski (R)
72.06%
Matematyka (P)
83.42%
Matematyka (R)
51.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 57.95% | 60 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 51.35% | 43 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 59.22% | 50 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.39% | 33 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 75.21% | 14 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 96.21% | 173 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.99% | 173 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.78% | 170 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 81.45% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 90.64% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 74.94% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.3% | 185 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.72% | 185 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.67% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.46% | 86.78% | 185 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.4% | 109 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
57.95%
Chemia (R)
51.35%
Fizyka (R)
59.22%
Geografia (R)
60.39%
Historia (R)
75.21%
Historia sztuki (R)
42.67%
Język angielski (P)
96.21%
Język angielski (R)
81.78%
Język niemiecki (P)
81.45%
Język niemiecki (R)
74.94%
Język polski (P)
72.3%
Język polski (R)
71.67%
Matematyka (P)
86.78%
Matematyka (R)
44.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 57.56% | 37 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 52.09% | 23 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.85% | 48 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 65.9% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 51.46% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.74% | 132 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 96.76% | 132 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 78.44% | 126 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 78.73% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 91.55% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 79.75% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.99% | 143 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.26% | 143 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.55% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 86.32% | 143 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.59% | 82 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 46.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
57.56%
Chemia (R)
52.09%
Fizyka (R)
51.85%
Geografia (R)
65.9%
Historia (R)
51.46%
Informatyka (R)
23.5%
Język angielski (P)
94.74%
Język angielski (R)
78.44%
Język niemiecki (P)
78.73%
Język niemiecki (R)
79.75%
Język polski (P)
71.99%
Język polski (R)
64.55%
Matematyka (P)
86.32%
Matematyka (R)
49.59%
WOS (R)
46.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 56.11% | 56 |
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 51.71% | 31 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.16% | 67 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 61.72% | 29 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57.36% | 25 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.3% | 186 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90% | 2 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.5% | 186 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88% | 2 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.24% | 181 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 93.67% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 90.5% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 74.29% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.14% | 192 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 86% | 2 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.32% | 192 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 2 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.21% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 34.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 86.3% | 192 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 54.92% | 106 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 55.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
56.11%
Biologia (R)
17%
Chemia (R)
51.71%
Fizyka (R)
43.16%
Geografia (R)
61.72%
Historia (R)
57.36%
Historia sztuki (R)
14.33%
Język angielski (P)
94.3%
Język angielski (P)
90%
Język angielski (R)
80.24%
Język angielski (R)
53%
Język niemiecki (P)
93.67%
Język niemiecki (R)
74.29%
Język polski (P)
72.14%
Język polski (P)
86%
Język polski (R)
70.21%
Matematyka (P)
34.5%
Matematyka (P)
86.3%
Matematyka (R)
54.92%
WOS (R)
55.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 53.32% | 68 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 46.66% | 35 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.74% | 46 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.4% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48.95% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.85% | 175 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 82.6% | 171 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 84.71% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70.59% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.34% | 189 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.63% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.47% | 80.89% | 189 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.55% | 93 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 49.63% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
53.32%
Chemia (R)
46.66%
Fizyka (R)
46.74%
Geografia (R)
63.4%
Historia (R)
48.95%
Informatyka (R)
35%
Język angielski (P)
94.85%
Język angielski (R)
82.6%
Język niemiecki (P)
84.71%
Język niemiecki (R)
70.59%
Język polski (P)
64.34%
Język polski (R)
73.63%
Matematyka (P)
80.89%
Matematyka (R)
41.55%
WOS (R)
49.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.63% | 57 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 43.23% | 30 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.03% | 59 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 55.1% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 57.24% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 97.04% | 158 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 84.05% | 154 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88.29% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 72.85% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.49% | 179 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.92% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 82.63% | 179 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.24% | 103 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 44.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
37.63%
Chemia (R)
43.23%
Fizyka (R)
49.03%
Geografia (R)
55.1%
Historia (R)
57.24%
Język angielski (P)
97.04%
Język angielski (R)
84.05%
Język hiszpański (R)
73%
Język niemiecki (P)
88.29%
Język niemiecki (R)
72.85%
Język polski (P)
62.49%
Język polski (R)
73.92%
Matematyka (P)
82.63%
Matematyka (R)
43.24%
WOS (R)
44.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony