Wyniki matur - II Liceum Busko-Zdrój
Ocena: 1.14 (103 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.9% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 62.56% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.24% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.44% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 49.89% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.36% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 46.93% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
14.9%
Geografia (R)
21.75%
Język angielski (P)
62.56%
Język angielski (R)
44.44%
Język polski (P)
49.89%
Matematyka (P)
46.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.39% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 67.6% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.57% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.11% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 62.4% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.03% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.8% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 55.07% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.86% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
18.39%
Geografia (R)
29.44%
Język angielski (P)
67.6%
Język angielski (R)
44.11%
Język polski (P)
62.4%
Język polski (R)
30.8%
Matematyka (P)
55.07%
Matematyka (R)
24.86%
WOS (R)
20.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony