Wyniki matur - II Liceum Gorlice
Ocena: 4.30 (44 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 54.5% | 54 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 74.15% | 20 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.02% | 43 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.25% | 82.53% | 134 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.18% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.26% | 99 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.01% | 135 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 89.7% | 135 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.09% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.78% | 73.01% | 135 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.43% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
54.5%
Chemia (R)
74.15%
Fizyka (R)
72%
Geografia (R)
48.02%
Język angielski (P)
82.53%
Język angielski (R)
71.26%
Język polski (P)
74.01%
Język polski (R)
55.09%
Matematyka (P)
73.01%
Matematyka (R)
40.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 69.11% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 70.17% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 70.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.8% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 85.4% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.12% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.52% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.84% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.86% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 68.08% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 55.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
69.11%
Chemia (R)
70.17%
Fizyka (R)
70.4%
Geografia (R)
45.8%
Język angielski (P)
85.4%
Język angielski (R)
69.52%
Język polski (P)
67.84%
Język polski (R)
45.69%
Matematyka (P)
68.08%
Matematyka (R)
55.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 67.44% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 75.5% | 10 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 87.79% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.83% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 63 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.57% | 77 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.61% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.7% | 76.92% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.96% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
67.44%
Chemia (R)
75.5%
Fizyka (R)
32.75%
Geografia (R)
48%
Historia (R)
60%
Historia sztuki (R)
25%
Informatyka (R)
68%
Język angielski (P)
87.79%
Język angielski (R)
63%
Język hiszpański (R)
63%
Język polski (P)
69.57%
Język polski (R)
41.67%
Matematyka (P)
76.92%
Matematyka (R)
42.96%
WOS (R)
52%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 70.64% | 14 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.54% | 26 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.81% | 86 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.07% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.32% | 75 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.52% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.36% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.85% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.67% | 76.94% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 47.08% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
64%
Chemia (R)
70.64%
Fizyka (R)
34.2%
Geografia (R)
48.54%
Historia sztuki (R)
10%
Informatyka (R)
62%
Język angielski (P)
86.81%
Język angielski (R)
65.32%
Język polski (P)
68.52%
Język polski (R)
59.85%
Matematyka (P)
76.94%
Matematyka (R)
47.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 54.29% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 67.73% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.09% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 64.81% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.5% | 80 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.51% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.75% | 59.79% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.74% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.75% | 73.6% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 57.09% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
54.29%
Chemia (R)
67.73%
Fizyka (R)
44.09%
Geografia (R)
64.81%
Język angielski (P)
86.5%
Język angielski (R)
71.51%
Język niemiecki (R)
52.67%
Język polski (P)
59.79%
Język polski (R)
48.74%
Matematyka (P)
73.6%
Matematyka (R)
57.09%
WOS (R)
53.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 46.35% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 48.38% | 13 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.08% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.21% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.32% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.46% | 79 |
| język łemkowski | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.48% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.26% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.83% | 77.27% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.32% | 31 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
46.35%
Chemia (R)
48.38%
Fizyka (R)
29.08%
Geografia (R)
46.21%
Historia (R)
46%
Informatyka (R)
72%
Język angielski (P)
91.32%
Język angielski (R)
68.46%
Język łemkowski (R)
100%
Język niemiecki (P)
60%
Język polski (P)
69.48%
Język polski (R)
58.26%
Matematyka (P)
77.27%
Matematyka (R)
50.32%
WOS (R)
57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony