Wyniki matur II Liceum im. Janusza Korczaka Wieluń
Ocena: 4.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 45.68% | 90 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 44.33% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 44.34% | 35 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.37% | 94 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 54.12% | 26 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 16.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 57.58% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.09% | 84.05% | 331 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.7% | 330 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.18% | 268 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.48% | 64.08% | 330 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.96% | 330 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.45% | 126 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.09% | 69.63% | 331 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.42% | 133 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 59.89% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
45.68%
Chemia (R)
44.33%
Fizyka (R)
44.34%
Geografia (R)
51.37%
Historia (R)
54.12%
Historia sztuki (R)
16.4%
Informatyka (R)
57.58%
Język angielski (P)
84.05%
Język angielski (R)
72.18%
Język polski (P)
64.08%
Język polski (R)
51.45%
Matematyka (P)
69.63%
Matematyka (R)
36.42%
WOS (R)
59.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 44.58% | 79 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 53.75% | 24 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.71% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 48 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49.43% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.93% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.58% | 83.32% | 212 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.45% | 212 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.22% | 171 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.53% | 68.46% | 213 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.11% | 213 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.59% | 85 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.12% | 72.3% | 213 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.37% | 54 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 42.6% | 45 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
44.58%
Chemia (R)
53.75%
Fizyka (R)
48.71%
Geografia (R)
59%
Historia (R)
49.43%
Informatyka (R)
46.93%
Język angielski (P)
83.32%
Język angielski (R)
68.22%
Język polski (P)
68.46%
Język polski (R)
59.59%
Matematyka (P)
72.3%
Matematyka (R)
37.37%
WOS (R)
42.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 48.59% | 51 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 35.77% | 31 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 69.7% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.81% | 68 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48.36% | 11 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 87.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46.55% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.58% | 84.46% | 212 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.71% | 211 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.36% | 172 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 71.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 81% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.34% | 215 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.99% | 214 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.67% | 85 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.53% | 77.29% | 215 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 49.5% | 64 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 55.1% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
48.59%
Chemia (R)
35.77%
Fizyka (R)
69.7%
Geografia (R)
60.81%
Historia (R)
48.36%
Historia sztuki (R)
87.33%
Informatyka (R)
46.55%
Język angielski (P)
84.46%
Język angielski (R)
67.36%
Język niemiecki (P)
71.67%
Język polski (P)
64.34%
Język polski (R)
37.67%
Matematyka (P)
77.29%
Matematyka (R)
49.5%
WOS (R)
55.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 48.55% | 62 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 43.91% | 22 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.38% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 66.16% | 43 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 55.54% | 13 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.49% | 82.37% | 197 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.02% | 197 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.13% | 148 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 76.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.99% | 200 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.1% | 200 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.69% | 105 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 75.68% | 200 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.83% | 58 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 44.48% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
48.55%
Chemia (R)
43.91%
Filozofia (R)
100%
Fizyka (R)
48.38%
Geografia (R)
66.16%
Historia (R)
55.54%
Historia sztuki (R)
40%
Informatyka (R)
17.64%
Język angielski (P)
82.37%
Język angielski (R)
68.13%
Język niemiecki (P)
57.5%
Język polski (P)
66.99%
Język polski (R)
33.69%
Matematyka (P)
75.68%
Matematyka (R)
48.83%
WOS (R)
44.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 46.29% | 52 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 34.04% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 51.47% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.74% | 39 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.13% | 32 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 53.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.51% | 84.42% | 203 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.48% | 155 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.03% | 58.66% | 207 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.12% | 121 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.07% | 72.76% | 207 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 55.53% | 60 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 41.93% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
46.29%
Chemia (R)
34.04%
Fizyka (R)
51.47%
Geografia (R)
63.74%
Historia (R)
38.13%
Historia sztuki (R)
47.5%
Informatyka (R)
53.64%
Język angielski (P)
84.42%
Język angielski (R)
68.48%
Język niemiecki (P)
50.5%
Język niemiecki (R)
43.33%
Język polski (P)
58.66%
Język polski (R)
54.12%
Matematyka (P)
72.76%
Matematyka (R)
55.53%
WOS (R)
41.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34.22% | 73 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 27.15% | 31 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 45.56% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.12% | 43 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.23% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.37% | 83.46% | 184 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.88% | 131 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.94% | 61.76% | 188 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.72% | 107 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.81% | 70.17% | 188 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.75% | 51 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.08% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
34.22%
Chemia (R)
27.15%
Fizyka (R)
45.56%
Geografia (R)
50.12%
Historia (R)
35.23%
Informatyka (R)
35.6%
Język angielski (P)
83.46%
Język angielski (R)
63.88%
Język niemiecki (P)
63%
Język niemiecki (R)
37%
Język polski (P)
61.76%
Język polski (R)
45.72%
Matematyka (P)
70.17%
Matematyka (R)
40.75%
WOS (R)
22.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony