Wyniki matur - II Liceum im. ks. Jana Twardowskiego Dębica
Ocena: 3.56 (9 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 56.13% | 53 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 54.08% | 38 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.89% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 56.88% | 33 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 73.63% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 52.55% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.13% | 155 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.29% | 155 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.02% | 125 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.61% | 155 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.06% | 155 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.71% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.71% | 80.49% | 155 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 52.54% | 89 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
56.13%
Chemia (R)
54.08%
Fizyka (R)
39.89%
Geografia (R)
56.88%
Historia (R)
73.63%
Informatyka (R)
52.55%
Język angielski (P)
90.13%
Język angielski (R)
81.02%
Język polski (P)
75.61%
Język polski (R)
73.71%
Matematyka (P)
80.49%
Matematyka (R)
52.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 65.22% | 45 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 64.93% | 30 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 68.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.93% | 29 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 62.57% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 95.42% | 131 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.31% | 131 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.73% | 115 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.61% | 131 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82% | 131 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 67.23% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 91.88% | 131 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.93% | 85 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
65.22%
Chemia (R)
64.93%
Fizyka (R)
68.33%
Geografia (R)
63.93%
Historia (R)
62.57%
Informatyka (R)
50.5%
Język angielski (P)
95.42%
Język angielski (R)
81.73%
Język polski (P)
72.61%
Język polski (R)
67.23%
Matematyka (P)
91.88%
Matematyka (R)
50.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 56.91% | 45 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 59.25% | 24 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 63.88% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48.92% | 13 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.5% | 127 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.15% | 127 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.52% | 112 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 67.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 93.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.24% | 74.86% | 131 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.93% | 131 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.06% | 36 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 93% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.24% | 84.91% | 131 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 52.66% | 62 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 42.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
56.91%
Chemia (R)
59.25%
Fizyka (R)
52%
Geografia (R)
63.88%
Historia (R)
48.92%
Historia sztuki (R)
25%
Informatyka (R)
56.8%
Język angielski (P)
92.5%
Język angielski (R)
77.52%
Język francuski (R)
62%
Język hiszpański (R)
18%
Język niemiecki (P)
67.5%
Język polski (P)
74.86%
Język polski (R)
53.06%
Język rosyjski (R)
93%
Matematyka (P)
84.91%
Matematyka (R)
52.66%
WOS (R)
42.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 63.74% | 65 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 70.27% | 45 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.8% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 71.33% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 15 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 66.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.02% | 164 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.75% | 164 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.72% | 136 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 83% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.39% | 72.28% | 164 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.23% | 164 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 68.26% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.78% | 88.61% | 164 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 61.52% | 91 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 57.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
63.74%
Chemia (R)
70.27%
Fizyka (R)
43.8%
Geografia (R)
71.33%
Historia (R)
65%
Historia sztuki (R)
66.5%
Informatyka (R)
50.25%
Język angielski (P)
94.02%
Język angielski (R)
81.72%
Język hiszpański (R)
52%
Język niemiecki (R)
83%
Język polski (P)
72.28%
Język polski (R)
68.26%
Matematyka (P)
88.61%
Matematyka (R)
61.52%
WOS (R)
57.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 69.68% | 32 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 63.59% | 24 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 64.5% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 12 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 42.17% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.61% | 131 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.31% | 95 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.26% | 131 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71.03% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 85.24% | 131 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 53.29% | 65 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 42.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
69.68%
Chemia (R)
63.59%
Fizyka (R)
61%
Geografia (R)
64.5%
Historia (R)
48.5%
Historia sztuki (R)
42.17%
Informatyka (R)
46%
Język angielski (P)
92.61%
Język angielski (R)
81.31%
Język niemiecki (R)
62%
Język polski (P)
62.26%
Język polski (R)
71.03%
Matematyka (P)
85.24%
Matematyka (R)
53.29%
WOS (R)
42.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 46.38% | 49 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 44.22% | 33 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.56% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 68.5% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 14 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 94.93% | 145 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 80.38% | 116 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 86.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 87% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.54% | 146 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.33% | 45 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 83.48% | 146 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.56% | 85 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 70.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
46.38%
Chemia (R)
44.22%
Fizyka (R)
40.56%
Geografia (R)
68.5%
Historia (R)
54%
Historia sztuki (R)
41.67%
Informatyka (R)
23%
Język angielski (P)
94.93%
Język angielski (R)
80.38%
Język hiszpański (R)
86.8%
Język niemiecki (P)
100%
Język niemiecki (R)
87%
Język polski (P)
61.54%
Język polski (R)
70.33%
Język rosyjski (R)
98%
Matematyka (P)
83.48%
Matematyka (R)
38.56%
WOS (R)
70.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony