Wyniki matur II Liceum im. ks. prof. Józefa Tischnera Wałcz
Ocena: 3.36 (18 ocen)
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.58% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 69.5% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.36% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 62% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.77% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.59% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.5% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 52.32% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.83%
Geografia (R)
33.58%
Język angielski (P)
69.5%
Język angielski (R)
61.36%
Język niemiecki (P)
45.5%
Język polski (P)
67.77%
Język polski (R)
44.5%
Matematyka (P)
52.32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 73.89% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.47% | 62.11% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.94% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 65.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 78.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 63.71% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.1% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.87% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 50.71% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
27.5%
Geografia (R)
43.33%
Język angielski (P)
73.89%
Język angielski (R)
54.94%
Język niemiecki (P)
65.5%
Język niemiecki (R)
37.5%
Język polski (P)
63.71%
Język polski (R)
43.87%
Matematyka (P)
50.71%
WOS (R)
55.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.13% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 68.84% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.57% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 48.83% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.29% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.83% | 40.42% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.13%
Geografia (R)
24.5%
Język angielski (P)
68.84%
Język angielski (R)
43.57%
Język niemiecki (P)
52.4%
Język polski (P)
48.83%
Język polski (R)
33.29%
Matematyka (P)
40.42%
WOS (R)
11.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.78% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 10.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.71% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 46.44% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.85% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56% | 35.04% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.78%
Geografia (R)
10.56%
Język angielski (P)
70.92%
Język angielski (R)
68.71%
Język polski (P)
46.44%
Język polski (R)
27.85%
Matematyka (P)
35.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 38.56% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 42.55% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.13% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.85% | 34 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.54% | 69 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.57% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 75.23% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 92.31% | 58.77% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.84% | 82 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.33% | 82 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.81% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.8% | 57.12% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Biologia (R)
38.56%
Chemia (R)
42.55%
Fizyka (R)
30.13%
Geografia (R)
43.85%
Historia (R)
33.25%
Informatyka (R)
28%
Język angielski (P)
77.54%
Język angielski (R)
58%
Język niemiecki (P)
75.23%
Język niemiecki (R)
48%
Język polski (P)
55.84%
Język polski (R)
55.81%
Matematyka (P)
57.12%
Matematyka (R)
27.67%
WOS (R)
33.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony