Wyniki matur - II Liceum Lubin
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 43.88% | 43 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 34.43% | 23 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.13% | 30 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.06% | 83 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 47.14% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.97% | 232 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 91.17% | 232 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 79.03% | 230 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 56.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.57% | 65.79% | 234 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.82% | 233 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.68% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.71% | 77.15% | 234 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.26% | 109 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.65% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
43.88%
Chemia (R)
34.43%
Fizyka (R)
42.13%
Geografia (R)
44.06%
Historia (R)
47.14%
Język angielski (P)
91.97%
Język angielski (R)
79.03%
Język niemiecki (R)
56.86%
Język polski (P)
65.79%
Język polski (R)
41.68%
Matematyka (P)
77.15%
Matematyka (R)
40.26%
WOS (R)
33.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 54.66% | 36 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 41.06% | 18 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 34.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.81% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.8% | 51 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.36% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 92.78% | 189 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 92.36% | 189 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.62% | 180 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 72.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.94% | 67.17% | 189 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.45% | 189 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.78% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.47% | 79.02% | 189 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.31% | 84 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23.6% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
54.66%
Chemia (R)
41.06%
Filozofia (R)
34.67%
Fizyka (R)
37.81%
Geografia (R)
37.8%
Historia (R)
38.36%
Informatyka (R)
26.67%
Język angielski (P)
92.78%
Język angielski (R)
72.62%
Język niemiecki (R)
72.71%
Język polski (P)
67.17%
Język polski (R)
46.78%
Matematyka (P)
79.02%
Matematyka (R)
28.31%
WOS (R)
23.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 41.62% | 42 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 33.55% | 22 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.11% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.85% | 55 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.04% | 181 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.71% | 181 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.59% | 170 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 65.25% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 71% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 68.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.46% | 63.67% | 184 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.73% | 184 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.79% | 86 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.37% | 75.3% | 184 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.69% | 73 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
41.62%
Chemia (R)
33.55%
Fizyka (R)
42.11%
Geografia (R)
43.85%
Historia (R)
37.71%
Język angielski (P)
91.04%
Język angielski (R)
69.59%
Język francuski (R)
65.25%
Język niemiecki (P)
71%
Język niemiecki (R)
58.83%
Język polski (P)
63.67%
Język polski (R)
49.79%
Matematyka (P)
75.3%
Matematyka (R)
31.69%
WOS (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 53.74% | 34 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 53.67% | 18 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.64% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 50.15% | 48 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.71% | 14 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 22.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 93.98% | 164 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.95% | 164 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.53% | 160 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 87.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 75.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.18% | 167 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.64% | 167 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.35% | 81 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.8% | 80.52% | 167 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 56 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34.95% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
53.74%
Chemia (R)
53.67%
Filozofia (R)
30.33%
Fizyka (R)
21.64%
Geografia (R)
50.15%
Historia (R)
38.71%
Historia sztuki (R)
22.43%
Język angielski (P)
93.98%
Język angielski (R)
76.53%
Język niemiecki (P)
87.67%
Język niemiecki (R)
17.67%
Język polski (P)
69.18%
Język polski (R)
53.35%
Matematyka (P)
80.52%
Matematyka (R)
45%
WOS (R)
34.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 51.38% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 18 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.85% | 40 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38.77% | 26 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 20.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 90.92% | 161 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.15% | 156 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 65.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.38% | 60.96% | 162 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.21% | 121 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.15% | 74.39% | 162 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.94% | 62 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37.36% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
51.38%
Chemia (R)
41.5%
Filozofia (R)
44.8%
Fizyka (R)
23.5%
Geografia (R)
42.85%
Historia (R)
38.77%
Historia sztuki (R)
20.6%
Język angielski (P)
90.92%
Język angielski (R)
74.15%
Język niemiecki (R)
65.17%
Język polski (P)
60.96%
Język polski (R)
65.21%
Matematyka (P)
74.39%
Matematyka (R)
31.94%
WOS (R)
37.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.26% | 34 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.82% | 22 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.48% | 27 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.08% | 67 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.71% | 188 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.95% | 169 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 79.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.4% | 191 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.52% | 90 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.35% | 191 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.45% | 83 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
25.26%
Chemia (R)
13.82%
Fizyka (R)
19.48%
Geografia (R)
30.08%
Historia (R)
31.33%
Język angielski (P)
85.71%
Język angielski (R)
62.95%
Język niemiecki (P)
79.33%
Język niemiecki (R)
64%
Język polski (P)
61.4%
Język polski (R)
50.52%
Matematyka (P)
67.35%
Matematyka (R)
23.45%
WOS (R)
17.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony