Wyniki matur - II Liceum Myślibórz
Ocena: 4.82 (45 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.08% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 78.93% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.78% | 75.69% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.19% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 50.77% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.88% | 67.1% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.82% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.47% | 45.33% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.08%
Język angielski (P)
78.93%
Język angielski (R)
64.19%
Język polski (P)
50.77%
Język polski (R)
14.82%
Matematyka (P)
45.33%
Matematyka (R)
12.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 70.7% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.68% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.93% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 63% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.12% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.6% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68% | 46.15% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
29%
Język angielski (P)
70.7%
Język angielski (R)
57.93%
Język polski (P)
63%
Język polski (R)
41.6%
Matematyka (P)
46.15%
WOS (R)
38.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.38% | 16 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.67% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.67% | 68.56% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.31% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 57.14% | 38% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98% | 62.78% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96% | 63.34% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.52% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78% | 52.38% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.89% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
33.38%
Chemia (R)
14.5%
Geografia (R)
24.25%
Historia (R)
28.11%
Język angielski (P)
71.67%
Język angielski (R)
49.31%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
62.78%
Język polski (R)
29.52%
Matematyka (P)
52.38%
Matematyka (R)
15.89%
WOS (R)
17.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.57% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 72.5% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.37% | 70.18% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 30.25% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 40.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 54.26% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.86% | 49.33% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.78% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 46.64% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023 formuła 2023
Biologia (R)
36.5%
Chemia (R)
42.5%
Geografia (R)
44.57%
Historia (R)
24.8%
Język angielski (P)
72.5%
Język angielski (R)
50.5%
Język niemiecki (P)
30.25%
Język polski (P)
54.26%
Język polski (R)
23.78%
Matematyka (P)
46.64%
Matematyka (R)
10%
WOS (R)
28.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.88% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.39% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 53.45% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.17% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.1% | 53.98% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.5%
Chemia (R)
9.25%
Fizyka (R)
16%
Geografia (R)
41.56%
Język angielski (P)
74.88%
Język angielski (R)
55.39%
Język niemiecki (P)
57.4%
Język niemiecki (R)
39%
Język polski (P)
53.45%
Język polski (R)
34.17%
Matematyka (P)
53.98%
Matematyka (R)
10.67%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.14% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 82.17% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77.65% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 57.79% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.42% | 49.44% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14.14%
Chemia (R)
18.83%
Geografia (R)
21.5%
Język angielski (P)
82.17%
Język angielski (R)
77.65%
Język niemiecki (P)
48.92%
Język niemiecki (R)
24%
Język polski (P)
57.79%
Język polski (R)
64.36%
Matematyka (P)
49.44%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
33.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony